Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mainīsies vilcienu kustību saraksts

Akciju sabiedrība "Pasažieru vilciens" informē, ka pārmijas nomaiņas laikā Jāņamuižas stacijā 2. novembrī mainīs vairāku dīzeļvilcienu kustības sarakstu.

Vilciens Rīga (pulksten 13.54) - Valga (17.11) būs atcelts posmā Rīga - Lode un kursēs tikai no Lodes stacijas maršrutā Lode - Valga. Savukārt vilciens Valga (pulksten 11.42) - Rīga (15.03) brauks tikai līdz Lodes stacijai un nekursēs iecirknī Lode - Rīga.

Šo vilcienu vietā no Rīgas līdz Cēsu stacijai un no Cēsīm līdz Rīgai norīkos vilcienus Rīga - Cēsis un Cēsis - Rīga. Posmā Cēsis - Lode šie vilcieni nekursēs, tādēļ pasažierus starp Cēsu un Lodes staciju pārvadās ar speciāli norīkotiem autobusiem. Tos apkalpos vilcienu konduktori kontrolieri un tajos būs derīgas iegādātās dzelzceļa braukšanas biļetes. Autobusu atiešanas un pienākšanas laiki Cēsu un Lodes stacijā būs saskaņoti ar vilcienu kustības sarakstu.

Lai pasažieri varētu nokļūt uz vilcienu Rīga (pulksten 13.54) - Valga (17.11), kas kursēs tikai no Lodes stacijas pulksten 16.20 (nevis 16.01) maršrutā Lode - Valga, no Rīgas pulksten 13.54 iepriekš minētā vilciena saraksta laikā norīkos dīzeļvilcienu Rīga - Cēsis. Pēc vilciena pienākšanas (pulksten 15.44) pasažieri laukumā pie Cēsu stacijas varēs pārsēsties speciāli norīkotā autobusā Cēsis - Lode.

Tas no Cēsīm aties pulksten 15.50, apstāsies uz šosejas pieturā "Podragi" un Lodē pienāks pulksten 16.15 uz vilciena Lode - Valga atiešanas laiku. Vilciens no Lodes stacijas izbrauks pulksten 16.20 un arī no visām pārējām pieturvietām aties 19 - 20 minūtes vēlāk nekā noteikts sarakstā, tādēļ Valkā pienāks pulksten 17.31.

Savukārt vilciens Valga (pulksten 17.29) - Rīga (20.39) 2. novembrī no Valgas stacijas aties pulksten 18.13 un arī no visām pārējām maršruta stacijām kursēs 44 - 45 minūtes vēlāk nekā ierasts.

Detalizētāka informācija pieejama dzelzceļa stacijās, pa valsts akciju sabiedrības "Latvijas dzelzceļs" uzziņu tālruni 1181, pa uzziņu dienesta tālruni 1188, kā arī interneta mājas lapā www.pv.lv.

Citas ziņas