Mediķe Vija Lāce izvēlas ērtāko abonēšanas veidu 5

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsta palīdze Vija Lāce izvēlējusies abonēt "Ziemeļlatviju", noslēdzot automātiskā maksājuma līgumu. Darba dēļ dažādas ikdienā kārtojamas sadzīves lietas viņai paliek otrajā plānā.

"Ja varētu, visus maksājumus kārtotu tā, lai naudu man automātiski atvilktu no bankas konta. Tā ir daudz ērtāk, bet pats galvenais, - neaizmirsīsies," atzīst mediķe.

Par mūsu abonentes pieredzi samaksāt par avīzi, izvēloties automātiskā maksājuma līgumu, ieinteresējušies arī viņas kolēģi.

Kaut arī klientiem izsūtītajās vēstulēs automātiskā maksājuma veidlapas nosūtīšanas termiņš ir norādīts šā gada 21. novembris, nekas vēl nav nokavēts. "Ja esat nolēmuši abonēt laikrakstu "Ziemeļlatvija" 2012. gadam, noslēdzot automātiskā maksājuma līgumu, joprojām variet to izdarīt.

Iepriekš tikai vēlams sazināties ar mūsu abonentu servisu Rīgā pa tālruni 67000624 vai arī atnākt uz redakciju Valkā, Rīgas ielā 25, vai Smiltenē, Kalna ielā 8," informē "Ziemeļlatvijas" biroja administratore Aira Vjaževiča.

Viņa atgādina, ka, noslēdzot automātiskā maksājuma līgumu, pašam atkrīt rūpes par abonementa atjaunošanu un apmaksu.

Komentāri 5

xxx

Darba laikā lasīt avīzes tas ir super. Tā drīz pēcpusi nepanesīs. Darba laikā iesaku izglītoties medicīnas jomā.

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 17:20

.+++

Nu gan tu esi! Nevareji attureties, ko stulbu nepateicis??? Tev skiet, ka dezurejot sutku feldseritem ta sutka janoskrien ar nestuvem? Izglitoties viniem jaizglitojas kursos un sertifikats jakarto un vel nezkas.Ttad jau ari uzgunsdzesejiem lai neuzaudzetu pakalas jaskrien ar slutenem tas 12 mainas stundas? Un ko lai dara bankas ieredni un visi tiem , kam darbs ir sedus? Pretiigi cilveki...pasiem no sevis nav gruuti? Man gimenee ir feldsere, es zinu, cik "viegls" ir sis darbs, ipasi, kad par bezcelu jabrauc kads pardzeries purns glabt, kur tev vel pudeles brali nazi deliirijaa pie riikles var piegruuzt.

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 17:37

veselais

Es arī esmu par feldšeriem, ārstiem, medicīnas darbiniekiem. Viņiem ir smags darbs, tāpēc labāk lai pasēž un atpūšās, kamēr nav vēl bijis izsaukums. Viņi to ir pelnījuši.

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 21:31

Dina

Neviens cilvēks kvalitatīvi strādāt nevar 24 stundas. Kā saka katram darbam ir sava garoza, ja esat izvēlējušies šo darbu, nevajag sūkstīties par to, ka jāsniedz kādam un kur medicīniskā palīdzība. Nejaucat darba pienākumus ar atpūtu un izklaidi. No komentāriem saprotu, Jūsos sēž padomju laika domāšana, galvenais aiziet uz darbu un saņemt algu.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 07:11

velta

runa ir par avīzēm , bet aprunā ko citu , neviens tajās avīzēs vairs nevēlēsies savu viedokli izteikt , jo tiek apriets cik tik katram ir žults iekšā

pirms 9 gadiem, 2011.11.26 15:19

Citas ziņas