Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklē mājas pamestiem suņiem

Pēc vairākām publikācijām "Ziemeļlatvijā" dažiem saimnieku pamestiem suņiem ir izdevies atrast jaunas mājas. Viņiem pajumti devuši mūsu laikraksta lasītāji.

Ziņas par Smiltenes, Valkas un Strenču pusē dzīvojošiem atsaucīgiem cilvēkiem ir nokļuvušas arī līdz Cēsu dzīvnieku patversmei "Lācīši". Šī vieta pēdējā laikā ir pārpildīta.

Vajag mīļumu un kopā būšanu"Lācīšos" ir septiņi krātiņi, bet dzīvnieku patversmē ir daudz vairāk. "Šeit ir vairāki sunīši, kuriem vajadzīgas īpašas rūpes un mīļi cilvēki, lai dzīvnieki spētu atgūties no necilvēku pāridarījumiem," saka Linda Bērziņa. Viņa palīdz Cēsu patversmei meklēt tur ievietotajiem dzīvniekiem jaunus saimniekus.

Mājas ir vajadzīgas Cipulītim, kuru L. Bērziņa raksturo kā mazu, ļoti simpātisku suņu puisīti. Pirms nonākšanas patversmē viņš par izdzīvošanu cīnījies saviem spēkiem un rezultātā kļuvis par aizdomu pilnu un bailīgu zvēriņu.

"Savā būtībā Cipulītis ir mīļsunītis, kuram vienkārši nav palaimējies sastapt īstos cilvēkus. Tikai patiesi līdzjūtīgs cilvēks spēs dzīvniekā atgriezt uzticību un rezultātā iegūs patiesāko draugu uz mūžu. Sunītim tikai vajadzīga mīļa parunāšanās, kopā būšana un glāsti," cer L. Bērziņa.

Patversme gaidīs glābējusCēsu patversmē jau gandrīz gadu mitinās "vilkveidīgais" Džimmijs. Viņš esot draudzīgs, mīļš un dzīvespriecīgs suns, kurš, neskatoties uz saviem aptuveni pieciem gadiem, draiskojas kā kucēns.

"Nav agresīvs, vēlas visā piedalīties un par lietām ir savs viedoklis. Vienīgais Džimmija mīnuss ir tas, ka viņam kā brīvdomātājam kādreiz patīk paskraidīt brīvsolī," piebilst L. Bērziņa.Arī Džimmijs ļoti alkstot pēc cilvēka uzmanības un mīlestības.

Ja kāds no "Ziemeļlatvijas" lasītājiem vēlas dot pajumti Cipulītim vai Džimmijam, viņam jāsazinās ar Cēsu dzīvnieku patversmes "Lācīši" vadītāju Mariku Loginu-Pušinsku pa tālruni 28844467.

Citas ziņas