Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežsaimniecība: Jāgatavo pārskats

Gada sākums ir laiks, kad mežu īpašniekiem jāsagatavo pārskats par pērn izdarīto meža platību apsaimniekošanā.

 

Ziemeļvidzemes virsmežniecības Valkas mežniecības mežzinis Jānis Jaunslavietis atgādina, ka pārskats mežniecībās jāiesniedz līdz 1. februārim. "Atskaite jāuzraksta arī par nepaveikto. Tāds pārskats ir nepieciešams, ja īpašniekam ciršanas atļauja gan ir izdota, bet kaut kādu iemeslu dēļ mežizstrāde nav veikta," saka J. Jaunslavietis.

Viņš informē, ka šogad ir stājušies spēkā arī jauni meža atjaunošanas noteikumi, kas atšķirībā no iepriekšējiem meža īpašniekiem ir labvēlīgāki.

 

"Par tiem sīkāk var uzzināt internetā Meža dienesta mājas lapā. Pēc informācijas par darāmo meža atjaunošanā var arī vērsties pie attiecīgās apgaitas mežsarga," norāda mežzinis.

Citas ziņas