Mežsaimniecība: Paredzēts atbalsts

Meža īpašniekiem ir iespēja pieteikties uz Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Valsts meža dienesta Konsultāciju pakalpojumu centra Valkas nodaļas konsultante Anita Auniņa informē, ka jau šobrīd meža īpašnieki var sākt nepieciešamo dokumentu sagatavošanu finansējuma iegūšanai.

 

Atbalsts paredzēts aktivitātēm, kas saistītas ar jaunaudžu kopšanu, mazvērtīgo mežaudžu nomaiņu un meža atjaunošanu pēc ugunsgrēka.

 

Konsultāciju pakalpojuma centra nodaļas visos rajonos var palīdzēt īpašniekiem, sniedzot praktiskas konsultācijas par projektam nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu, meža apsaimniekošanas plāna izstrādāšanu, kā arī palīdzēt praktisko darbu veikšanā īpašumā.

 

"Šomēnes dažos rajonos meža īpašniekiem notiks semināri, kuros bez maksas sniegsim pirmreizējas konsultācijas. Valkas, Alūksnes, Limbažu, Valmieras un Cēsu rajona meža īpašniekiem seminārs būs 29. oktobrī Valmierā," saka A. Auniņa.

 

Sīkāku informāciju var iegūt Konsultāciju pakalpojumu nodaļas mājās lapā www.kpc.gov.lv un centra Valkas rajona nodaļā Strenčos.

Citas ziņas