Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu lasītāji ir uzticīgi savai “Ziemeļlatvijai”

Smilteniete Dzidra Krilova jau vairāk nekā desmit gadus katru otrdienu, ceturtdienu un sestdienu ar nepacietību gaida, kad pastnieks viņai piegādās "Ziemeļlatviju" - laikrakstu, ko pensionāre sauc par savu. Viņas meita Līga bija pirmā, kura mammai Smiltenes birojā jau oktobrī pasūtīja "Ziemeļlatviju" 2011. gadam.

Klāt karstākais laiks abonēšanas kampaņai nākamajam gadam. Tikai līdz 22. decembrim var pagūt abonēt jebkura laikraksta "Ziemeļlatvija" komplektu 2011. gadam. Dzidra vietējo laikrakstu jaunajam gadam abonēja jau 14. oktobrī.

"Vismaz desmit gadus pēc kārtas pasūtām "Ziemeļlatviju". Var iztikt bez daudzām lietām, bet par savu rajonu noteikti ir jāzina. Mani ļoti interesē, kas notiek Smiltenē, Valkā un apkārtējos pagastos. Oktobrī pasūtīju avīzi, jo bija lieka naudiņa un apkures sezona vēl nebija sākusies. Tagad varu mierīgi sēdēt siltajā dzīvoklī un lasīt savu "Ziemeļlatviju". Arī par nākamo gadu nebūs jāsatraucas, jo zinu, ka trīs reizes nedēļā avīze būs pastkastītē," stāsta mūsu uzticīgā lasītāja. 

Vienmēr svarīga

Dzidrai ir 78 gadi. Ja vien veselības problēmas par sevi neliktu manīt, tad dzīve būtu pavisam skaista. Ik dienu visvairāk laika pensionāre pavada gultā, lasot avīzi un vairākus iemīļotus žurnālus, klausoties radio vai paskatoties kādu televīzijas pārraidi.

Agrāk viņa kopā ar vīru daudz mēdza pastaigāties pa pilsētu, apmeklēt pasākumus kultūras namā un Jāņukalnā. Smiltene esot skaista pilsēta, taču pēdējos divus gadus uz to lūkojas caur fotogrāfijām "Ziemeļlatvijā" vai vietējās televīzijas sižetos.

"Tāpēc vietējā avīzīte man vienmēr ir svarīga. Pēdējā laikā tajā vēl interesantāka un aizraujošāka kļuvusi lasāmviela. Tāpēc jau "Ziemeļlatvija" tās iznākšanas dienā mūsu ģimenē ir uz izķeršanu. Lasa arī vīrs un meita. Kura rokās avīze nonāk vispirms, tas arī izlasa. Es izlasu pilnīgi visus rakstus," stāsta pensionāre. 

 

Vēlētos vairāk bilžu

Dzidra "Ziemeļlatvijā" vispirms izlasa ziņas par Smilteni, tad pārējās. Viņu iedvesmo lielās intervijas un dzīvesstāsti. "Ar lielu interesi un prieku izlasu veiksmes stāstus, par cilvēkiem, kuri paši saviem spēkiem cenšas dzīvē ko sasniegt. Tikai gribētos, lai avīzes lapās vairāk būtu bilžu no notikumiem mums apkārt. Nez kāds būs Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākums," aizdomājas lasītāja. 

Ērtāk un izdevīgāk

Dzidra atzīst, ka vienu brīdi ģimenē sprieduši, ka turpmāk vietējo laikrakstu varētu pirkt, taču tad  pārdomāja. "Sapratām, ka ērtāk un izdevīgāk būs abonēt. Tā ir drošības sajūta, jo nav jādomā, "Ziemeļlatviju" konkrētajās dienās kāds nopirks vai ne. No avīzēm tagad esam uzticīgi tikai "Ziemeļlatvijai", bet no žurnāliem - "Ievai" un "Ievas stāstiem"," saka smilteniete.

Viņa arī citiem novēl palikt uzticīgiem "Ziemeļlatvijai", jo vietējiem par savu pilsētu, pagastu, novadu ir jābūt informētiem.

Vēl tikai divas nedēļas "Ziemeļlatviju" nākamajam gadam var abonēt redakcijā Valkā, Rīgas ielā 25, un Smiltenē, Kalna ielā 8; Latvijas pasta nodaļās; pasts.lv; abonesana.diena.lv; abone.lv un pa tālruni 67000624.

Citas ziņas