Nekautrējies un piezvani! 3

"Ziemeļlatvijas" redakcija sadarbībā ar "Latvijas Brīvo arodbiedrības savienības" speciālistēm saviem lasītājiem piedāvāja unikālu iespēju - "Karsto telefonu". Ikvienam anonīmi bez maksas bija iespēja saņemt profesionāļu konsultāciju par darba tiesībām, aizsardzību vai sev sasāpējušu problēmu. Neskatoties uz to, ka interneta medijos nereti kāds diskutē par problēmām savās darbavietās, uz "Karsto telefonu" neviens nepiezvanīja.

27. septembrī būs vēl viena iespēja izmanot "Karsto telefonu", saņemot "Latvijas Brīvo arodbiedrības savienības" konsultatīvā centra speciālistu Lindas Pētersones un Tatjanas Andersones konsultāciju. Uzdot savus jautājumus nākamotrdien no pulksten 9 līdz 13 varēs, zvanot uz 64707047 vai atnākot klātienē uz "Ziemeļlatvijas" redakciju Valkā, Rīgas ielā 25.

"Svarīgi, stājoties darbā, ir nokārtot visas nepieciešamās formalitātes - slēgt rakstveida darba līgumu, iepazīties ar saviem pienākumiem, kā arī zināt darba devēja prasības. Diemžēl ikdienā nākas saskarties ar dažādām problēmām un cilvēku nezināšanu, kas saistītas ar darba tiesībām un to ievērošanu," saka L. Pētersone.

Viņa piebilst, ka diemžēl cilvēki pēc palīdzības bieži vēršas tikai bezizejas situācijā. Tāpēc abas speciālistes aicina iedzīvotājus nevilcināties un stāstīt par savām problēmām, lai tās varētu atrisināt savlaicīgi. "Neviens no cilvēka neprasa viņa vārdu, uzvārdu, personas kodu un darbavietas nosaukumu. Svarīgākais ir uzsākt sarunu un rast atbildes un risinājumu," papildina T. Andersone.

Jāpiebilst, ka Limbažos un Madonā cilvēku atsaucība bija liela. Izmantojiet šo unikālo iespēju, jo citviet tā ir par dārgu samaksu!

Komentāri 3

ahhhh

A ko tad prasīt,ka visiem(ne gluži) iet skumeigi...

pirms 9 gadiem, 2011.09.27 16:01

Nu, nu

STĀSTĪT JAU STĀSTA, BET LIKUMI PIE MUMS LATVIJĀ - nedarbojas!
Te jāskaidro un jāpārbauda biežāk darba devēji, jo darba ņēmējam nepalīdz ne arodbiedrības, ne citi likuma piekritēji.
No darba devēja atbilde viena - tev nepatīk - EJ! Tā lūk.

pirms 9 gadiem, 2011.09.27 18:52

nu atkal tikusi amatā,lai var izpausties, bez citu pamācīšanas jau nevar iztikt madam Andersone

pirms 9 gadiem, 2011.09.28 11:17

Citas ziņas