Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks seminārs par mājokļu renovāciju

Ekonomikas ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Reģionālajiem struktūrfondu informācijas centriem informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros līdz gada beigām organizēs informatīvu semināru ciklu par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju.

Semināri domāti apsaimniekošanas uzņēmumiem, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākajiem, dzīvokļu īpašnieku kooperatīvajām biedrībām, būvniecības uzņēmumiem un dzīvokļu īpašniekiem. Valkā seminārs plānots 4. novembrī, bet Smiltenē - 16. novembrī.

Seminārā klātesošos informēs par Eiropas Savienības struktūrfondu programmas "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" nosacījumiem, ēku siltināšanas ieguvumiem un par to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta.

Dalībai semināros pieaicinās daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājus, kuri jau ir veikuši renovācijas darbus savā pārvaldījumā esošajās mājās. Seminārā kā lektori piedalīsies Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras darbinieki.

Papildu informācijai par semināriem var zvanīt uz ES fondu ieviešanas departamenta ES fondu publiskās infrastruktūras nodaļas pārvaldes vecākā referentei Inesei Bērziņai pa tālruni 67013240.

Citas ziņas