Pasniegs Valkas rajona padomes Atzinības rakstus 4

Valkas rajona padomē ir apstiprināts to cilvēku saraksts, kuri Latvijas neatkarības 90. gadadienas svētkos Valkas kultūras namā saņems Atzinības rakstu.

"Pavisam apbalvošanai bija ieteikti 17 kandidāti. Tos apspriežot, izlēmām atbalstīt 11," "Ziemeļlatvijai" skaidro Valkas rajona padomes kancelejas vadītāja Helēna Kurme. Par Viktoriju Veidemani un Strenču mūzikas skolu ir saņemti pa diviem iesniegumiem.

 

Nolemts apbalvot:

Laimu Garklāvu - Blomes pagasta feldšeri - par ieguldīto darbu iedzīvotāju veselības aprūpē un aktīvu sabiedrisko darbu;Normundu Gredzenu - uzņēmuma "Ginno tehnika" galveno mehāniķi - par labestību un pašaizliedzību organizējot un sniedzot atbalstu ugunsgrēkā cietušai ģimenei;Dzidru Jevsejevu - Valkas pagasta Sēļu bibliotēkas vadītāju - par mērķtiecīgu un radošu darbu iedzīvotāju lasīt orientācijā un novada kultūrvides veidošanā;Dainu Kreili - Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Valkas rajona nodaļas vecāko eksperti - par aktīvu, profesionālu un ilggadēju darbu valsts un sabiedrības labā;Mirdzu Miķelsoni - Specializētās pirmskolas izglītības iestādes "Pumpuriņš" vadītāju - par lielu ieguldījumu speciālās pirmsskolas izglītības iestādes izveidošanā un attīstīšanā,Sandru Pilskalni - Kārķu pagasta padomes sabiedrisko attiecību un lauku attīstības speciālisti - par radošu darbu un aktivitātēm tradīciju izkopšanā, saglabāšanā un popularizēšanā;Tignu Podnieci - Palsmanes pagasta padomes priekšsēdētāju - par mērķtiecīgu un radošu darbu pagasta attīstības veicināšanā;Gati Smukuli - 29. vasaras Olimpisko spēļu Pekinā dalībnieku riteņbraukšanā šosejā - par pasaules klases sasniegumiem riteņbraukšanā un rajona sportiskā tēla popularizēšanu;Dagniju Ūdri - Valkas pilsētas domes Attīstības nodaļas vadītāju - par veiksmīgu investīciju piesaistīšanu un pašvaldības teritorijas attīstības veicināšanu;Viktoriju Veidemani - SIA "A. Kārkliņas doktorāts" ārsta palīdzi - par pašaizliedzīgu un godprātīgu darbu medicīnā 50 darba gados.Strenču pilsētas mūzikas skolu (direktore Ralda Ziemule) par ieguldīto darbu kultūrvides veidošanā, jauno mūziķu izglītošanā un audzināšanā.

Komentāri 4

prieks

prieks, ka kādam prieks, nevis kā Smiltenē. Līdzko kaut kas parādās, tā pirmais komentārs jau ir uzbrukums - vienalga, vai tā skola, vai kultūras nams vai atzinības rakstu kanditāti

pirms 12 gadiem, 2008.11.11 13:49

īgņa

Prieks,tad atnāc arī uz Smilteni!Ko vazājies tikai pie valcēniešiem un kārķēniešiem?Mēs arī gribam prieku!

pirms 12 gadiem, 2008.11.16 19:18

Regina

Mīlīši, jauki, ka Valkas rajonā ir saglabājusies mūsu Komūnistiskās Partijas tradīcija. Prieka par cītīgo partijnieku Ālbergu un iztapīgo kombainieri Bumbieršteinu. Sveicu visus laureātus, no toļko datums nav pareizais. Karļi - nu ka tad ta?

pirms 12 gadiem, 2008.11.17 10:56

Citas ziņas