Pavisam nemanot aizskrējuši četri gadi 28

Tieši šodien aprit četri gadi, kopš lasītāju vērtējumam nodots portāls ziemellatvija.lv. Mēs bijām trešais reģionālais portāls Dienas Mediju saimē, kas piepulcējās jelgavnieku zz.lv un gulbeniešu veidotajam - dzirkstele.lv.

Šodien mūsu pulciņš ir krietni lielāks. Kur mēs atrodamies Latvijas kartē, var aplūkot ŠEIT!

Fotogalerijās ir saglabājušies mirkļi - kādi mēs izskatījāmies pirms četriem gadiem, kad prezentējām jauno portālu Valkā - un Smiltenē - 

Šajos gados ir bijuši daudzi jauki gandarījuma mirkļi un, protams, arī neveiksmes, bet tikai pozitīvā un negatīvā līdzsvars mums visiem dod spēku jauniem izaicinājumiem. 

Paldies visiem, kuri bija ar mums kopā šos četrus gadus! Novēlu gan Jums, gan mums, lai piecu gadu jubilejā mūsu pulks būtu vēl kuplāks!

Komentāri 28

Miza

ar ko arī apsveicu!
Lai kā reizēm nebūtu, atgriezeniskā saite ar lasītāju ir viena forša lieta. Tā neļauj avīzei ieslīgt pašapmierinātības pēļos :)

Lai izdodas un veicas arī turpmāk!

pirms 9 gadiem, 2011.11.11 16:01

sviesc

Apsveicu un vēlu veiksmes turpmāk.
Esiet tik pat operatīvi, tik pat zinoši un tik pat smaidoši!
Lai veicās:))

pirms 9 gadiem, 2011.11.11 16:10

...........

Paldies sviestiņam un miziņai ka atzināties - esat vai nu redakcijas darbinieki vai mīļi radiņi-draudziņi.Citādi bija jābrīnās,kurš te komentē tikpat šķērmā stilā kā avīzes raksti.

pirms 9 gadiem, 2011.11.11 20:57

Braucējs

Tad iedzersim par četriem un tālakajiem gadiem. :)

pirms 9 gadiem, 2011.11.11 21:17

sviesc

......
Neķer kreņķi, nav neviens no Tevis pieminētajiem variantiem, esmu vienkāršs ierindas lasītājs, kuram kaut kas patīk, kaut kas nē, bet Tu jau laikam esi mūžīgais ķengu rakstītājs, kam nekas nav labi:))
Bet tā var iedzīvoties veselības problēmās, padomā par to:))

pirms 9 gadiem, 2011.11.12 13:30

..........

Paldies,ka atzinies,sviestiņ.Tad tu biji tas,kas ar draugiem piecatā to polici no mugurpuses.Nu man pa jūsu piemeiztajiem kaktiem pusnaktī nav jāstaigā.Padraudi labāk savai m..ķītei par to,ka mēnesi nav dots.

pirms 9 gadiem, 2011.11.12 14:22

..

Sviesc dzīvo Sedā un strādā Valkas novadā. To var izsecināt, palasot viņa kā pastāvīgā komentētāja murgus.
ZL redakcijai radošumu un justies jauniem!

pirms 9 gadiem, 2011.11.12 16:14

aina

Viss jau būtu ļoti labi, ja tik nebūtu tik daudz pašradītu tenku šajā portālā....

pirms 9 gadiem, 2011.11.12 18:36

sudraba

Gadi aizskrien, tik kāds ir sausais atlikums?
Gribu redakcijas atbildi - kā esat paaugstinājuši savu izglītību, vai jums un kuriem ir augstākā izglītība žurnālistikā, vai nav pienācis laiks izvērtēt un nomainīt vājiniekus. DARBU MEKLĒ JAUNI, GUDRI ( arī Vidzemes augstskolu ) BEIGUŠI ŽURNĀLISTI

pirms 9 gadiem, 2011.11.12 19:05

sviesc

to ....
Jā, nedomāju, ka ar Tevi ir tik slikti:((
Aizej gan pie speciālista, var kļūt vēl ļaunāk:)) Pilnmēness beigsies un tad var visādi gadīties.

to .. Tam pašam ....
Bet ir taču izvēle, negribi, nelasi.Tavējie jau nu tiešām ir superīgi, nekā sakarīga, vienas ķengas un jēlības, jo laikam uz kaut ko normālu, smadzeņu kroku par maz.Skumji...

pirms 9 gadiem, 2011.11.13 09:21

kika

Šobrīd Latvijai daudz nozīmīgu mirkļu atzīmējami. Ir jauki, ka svinama zīmīga jubileja arī mūsu novada portālam. Mani kā lasītāju ļoti interesētu "Ziemeļlatvijas" žurnālistu centienu gājiens - kādu izglītību esat guvuši, kā turpināt centienus izglītoties, lai ar katru gadu kļūtu aizvien labāki, kā arī - kādi ir jūsu - novada vienas no vizītkartēm - devumi novada attīstībai? Paldies jau iepriekš par atbildi! Starp citu, visvairāk interesējos tieši par SMiltenes puses pārstāvniecību (niks - mainies uz augšu!)

pirms 9 gadiem, 2011.11.13 16:01

Abulmalas Burlakas

Sirsnīgi sveicam " Ziemeļlatvijas" kolektīvu !
Kas ir tas ir . kas nav ,tas nav_
Laiks visu skaidru dara:
Cik prese neatkarīga,
Cik mīļa tautai vara.

Nav bijis krīžu mūžīgu,
Jo cilvēks visu pievar.
Kas būs, tas būs- gan labāk kļūs,
Jo sliktāk būt vairs nevar!
( V. Artavs)
Ar smaidu nākotnē !

pirms 9 gadiem, 2011.11.14 13:00

doma

iLGU MŪŽU ZIEMEĻLATVIJAI!
IZVAIRĪBU AIZSTĀT AR DROSMI!
LAI VEICAS!
P.s. Visi te apspriež autoru ar niku "sviesc"".Es ar! Manuprāt,sviesc dzīvo un strādā Valkā. Un kaut mīl visiem citādi domājošiem noteikt diagnozes,sviesc tomēr nav saistīts ar medicīnu,nav to studējis un vispār,neko par to nezina.

pirms 9 gadiem, 2011.11.14 18:47

mars

Sviesc nevarētu būt arī no ZL, jo tur tādi vīrieši nestrādā, nav tik lieli kretīni. Šķiet, ka Sviesc ir vīrelis un visai pašpārliecināts, bet nav neviena, ar ko gudri parunāt un pārāk liela teikšana arī viņam nav. Bet gribētos gan! Vienā vietā bija izrunājies, ka priecājas, ka pie viņiem Sedā kas jauns, bet tā ir maskēšanās.

pirms 9 gadiem, 2011.11.15 19:10

Citas ziņas