Pensionārs nopērk 5 fotoepilācijas kursus 3

Neierastu sludinājumu laikrakstā ievietojis kāds 73 gadus vecs Ķekavas novada iedzīvotājs. Kolektīvās iepirkšanās portālā Superakcijas.lv viņš iegādājies 5 fotoepilācijas seansus un tagad meklē personu, kam kuponus uzdāvināt. Vienīgais, ko Albetrs vēlas saņemt pretī, ir zināma palīdzība dārza darbos nedēļas nogalē.

Kā atklājās, šo pakalpojumu viņš vēlējies uzdāvināt mazmeitai, taču tā, kā viņa šobrīd atrodas ārzemēs, pirkums izrādījies lieks."Solīja atbraukt, tagad atkal izrādās, ka netiek. Bet man vēl siltumnīca tukša," sūdzas pensionārs.

Bez palīgiem paveikt iecerēto būšot grūti: vēl maijā viņš cer paspēt iesēt redīsus un dilles, iestādīt tomātus, gurķus un baklažānus. Tāpat jāmēslo jāņogu un upeņu krūmi. Darba varētu pietikt visai nedēļas nogalei, taču pensionārs priecātos arī par vienas dienas palīgiem. Atlīdzība par padarīto šķiet samērīga, jo viena fotoepilācijas kursa cena ir 60 lati. Tiesa, Alberts šo pakalpojumu iegādājies ar 50% atlaidi.

Superakcijas.lv biroja darbinieki apstiprina, ka šāds pirkums tiešām ir veikts. Pensionārs arī sazinājies ar uzņēmuma darbiniekiem, lai noskaidrotu kā labāk atrast potenciālos palīgus.

Pieteikties iespējams zvanot uz tālruņa numuru 20 00 88 50.

Komentāri 3

;)

Ruukjiitim Kjeerpiitim leetaak buutu sanaacis par to naudu panjemt straadnieku sitlumniicas darbiem!

pirms 9 gadiem, 2011.05.15 23:26

Persis

Kur vins lien???? Vinam tikai gurkus un kartupelus vajag audzet, neviz interneta vazaties

pirms 9 gadiem, 2011.05.17 01:36

Citas ziņas