Piedāvājam izdevniecības “Dienas grāmata” izdotās grāmatas

Rīgas ielas svētku ietvaros redakcijas birojā Valkā apmeklētājiem sākām sniegt jaunu pakalpojumu - izdevniecības "Dienas grāmata" izdevumu tirdzniecību. Skaistās un vērtīgās grāmatas iespējams iegādāties bez uzcenojuma - par izdevniecības cenu.

Laikraksta "Ziemeļlatvija" galvenā redaktore Ingūna Johansone stāsta, ka grāmatu tirdzniecība ir redakcijas tālākās attīstības virziens - papildu avīzes izdošanai un portāla www.ziemellatvija.lv veidošanai un uzlabošanai, tiek domāts, kā sniegt arī citus bonusus "Ziemeļlatvijas" abonentiem un lasītājiem.

Tirdzniecība nebūs komercpasākums

"Grāmatu tirdzniecība nebūs komercpasākums, jo tās tirgosim par izdevniecības cenām," uzsver I. Johansone. Viņa atgādina, ka diemžēl Valkā ir problemātiski iegādāties latviešu autoru jaunākos oriģināldarbus un citas grāmatas, tāpēc redakcijā ir gaidīts ikviens grāmatu mīlis.

Redaktore sola, ka domās par iespēju arī nelielajā Smiltenes birojā izbrīvēt vietu grāmatu tirdzniecībai, lai arī smiltenieši un tās apkārtnes laikraksta abonenti tiktu pie kārotās lasāmvielas. Piedāvāsim iespēju no izdevniecības atgādāt izvēlēto grāmatu gadījumā, ja tā nebūs ieraugāma piedāvāto izdevumu klāstā. Ikviens var apmeklēt izdevniecības "Dienas grāmata" portālu www.dgramata.lv un aplūkot piedāvātās grāmatas.

Sestdien divas grāmatas - vienu mazbērniem un ilgi meklēto izdevumu "To mēs nezinām", kurā publicētas dzejnieces Māras Zālītes sarunas ar dižgaru Imantu Ziedoni, iegādājās rīdziniece Ilze Alekse. Viņa bija patiesi gandarīta, ka savā dzimtajā pilsētā ir šāda vienreizēja iespēja - tikt pie vērtīgiem izdevumiem, kurus reizēm grūti atrast par Rīgas grāmatnīcās.

Pieejami latviešu un ārzemju autori

Redakcijas Valkas biroja administratore Aira Vjažēviča stāsta, ka sestdien un pirmdien ir nopirktas vairākas grāmatas, kā arī ir saņemti interesentu telefonzvani par iespēju iegādāties izdevumus. Viņa aicina apmeklēt biroju, kur var nopirkt izdevniecības "Dienas grāmata" jaunākās grāmatas - latviešu autoru daiļliteratūru, dokumentālo un uzziņu literatūru, kā arī grāmatas bērniem.

"Daudzi zina tādus latviešu autorus kā Māra Zālīte, Inga Ābele, Nora Ikstena, Gundega Repše, Ilze Jansone, Laima Muktupāvela un Evita Sniedze. Šo autoru jaunākos darbus piedāvājam iegādāties," aicina A. Vjažēviča. Viņa stāsta, ka daudzu labu grāmatu vidū ir, piemēram, jaunās autores Ingas Žolodes grāmata "Mierinājums Ādama kokam".

Autore ir nominēta starp Eiropas labākajiem jaunajiem autoriem un balvu saņems oktobra beigās Briselē. Tāpat ir pieejami arī vairāki ārzemju autoru darbi, kā arī latviešu autoru ceļojuma apraksti. Interesanti būs izlasīt Elvitas Rukas aizrautīgos aprakstus par Uzbekistānu un Kirgizstānu.

Savukārt Latvijā pazīstamā karsto punktu žurnālista Ata Kļimoviča sarakstītajā 600 lappušu krājumā "Personiskā Latvija" publicēti 38 stāsti. Tos autoram uzticējuši gan sabiedrībā zināmi cilvēki, gan arī tādi, ko pazīst tikai kādā pagastā.

Citas ziņas