Pirms kongresa “Vienotībā” nesaskaņas 2

Rīt Valkā politiskā apvienība "Vienotība" rīko savas partijas dibināšanas kongresu.

Pašā kongresa priekšvakarā radās nesaskaņas starp apvienības dalībnieces partijas "Pilsoniskā savienība" valdi un "Vienotības" priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu. Domstarpības apdraudēja līguma parakstīšanu.

Kā informē www.pietiek.com, "Pilsoniskā savienība", asi reaģējot uz S. Āboltiņas izteikumiem par iespējamās koalīcijas izveidi pēc vēlēšanām kopā ar "Saskaņas centru", nolēmusi pieprasīt, lai Valkā tiktu parakstīta papildu vienošanās par koalīcijas izveides pamatprincipiem.

Ceturtdien vienu brīdi pat šķitis, ka kongresu var atlikt. Tomēr, izsverot visus "par" un "pret", apvienības pārstāvji vienojās, ka kongress notiks, jo liela daļa vēlētāju Saeimā vēlēsies redzēt stipru un vienotu politisko spēku.

Komentāri 2

..

Vai, vai...veeleesanas naak un latviesu daba kaa iilens no maisa spiezas ara. Kaa paskatos TV uz tiem musu politikiem, tad tiesam gribas visus vinus izmest ar vienu slotu un nemt tikai jaunus. Bet uz musu politiskas skatuves atkal ciniosies un tautu mulkos tie pasi..visgudrie slesers, lembergs..un viniem lidzigie. Bet laikam jau kada tauta, tadi politiki.

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 19:16

riebums

Šovakar skatījos,kā Āboltiņa un Kristovskis pilnām mutēm ņemas sevi slavināt, kāda augšupeja valstī panākta pateicoties viņiem, viņu Dombrovskim un co. Palika pretīgi,izslēdzu. Labprāt rīt uz ielas satiktu šos valsts glābējus un uzdotu pāris jautājumus. Bet vislabāk būtu,ja viņi paši izietu ielās un apjautātos valcēniešiem,kā viņi izjūt to augšupeju. Varētu domāt,ka tautai kāds labums no tās viņi savienošanās,šķiršanās un atkalapvienošanās. Tauta dzīvo savu trūcīgo dzīvīti,politiķi taisa šovus.Katram savs...

pirms 9 gadiem, 2011.08.05 22:21

Citas ziņas