Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīt izvērtēs Vidzmes reģiona attīstības virzienus

Trešdien, 13.jūnijā Cēsīs norisināsies Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēde, kurā pārrunās Nacionālā attīstīstības plāna 2014.-2020.gadam izstrādes gaitu un turpmākos Vidzemes attīstības virzienus.

Nacionālais attīstības plāns nosaka Latvijas galvenos attīstības virzienus turpmākajiem septiņiem gadiem. Plāna mērķis ir sekmēt līdzsvarotu un ilgtspējīgu valsts attīstību un nodrošināt Latvijas konkurētspējas paaugstināšanu citu valstu vidū.  Debatēs aicināti piedalīties pašvaldību, nevalstisko organizāciju un uzņēmējdarbības pārstāvji. Iepriekšējās Vidzemes plānošanas reģiona rīkotajās diskusijā š.g. 2.februārī un 27.martā par Nacionālo attīstības plānu vidzemnieki formulēja vairākas reģiona attīstības prioritātes -reģiona iedzīvotājam jābūt iespējai realizēt savas ieceres pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, jāattīsta vidējā un mazā uzņēmējdarbība pašvaldību centros, kā arī nekavējoties jāuzlabo ceļu un infrastruktūras pieejamība reģiona iemītniekiem.              Tāpat kārtējā Attīstības padomes sēdē klātesošie spriedīs par reģionam divu ļoti svarīgu dokumentu -  Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības programmas un Ilgstspējīgas attīstības stratēģijas darba uzdevumiem, kā arī izskatīs jautājumus, kas ir saistīti ar konkursu „Eiropas gada pašvaldība 2012" un reģionālas nozīmes sabiedriskā transporta aktualitātēm.

Diskusijas vieta: Cēsis, Raunas iela 4, 2.stāva sēžu zāle              Diskusijas laiks: plkst.10.00              Pieteikšanās: savu dalību apstiprināt, sūtot e - pastu [email protected]             

Citas ziņas