Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rudenī turpināsies semināru cikls par mājokļu renovāciju.Tie plānoti arī Smiltenē un Valkā

Ekonomikas ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Reģionālajiem struktūrfondu informācijas centriem informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk" ietvaros no septembra līdz decembrim organizēs informatīvu semināru ciklu par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju.

Plānots, ka četru mēnešu laikā semināri notiks 14 pilsētās. Pasākumu mērķauditorija ir apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības, būvniecības uzņēmumi, dzīvokļu īpašnieki un būvniecības uzņēmumi.

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES struktūrfondu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" nosacījumiem, ēku siltināšanas ieguvumiem un par to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Dalībai semināros tiks pieaicināti daudzdzīvokļu māju apsaimniekotāji, kuri jau ir veikuši renovācijas darbus savā pārvaldījumā esošajās mājās.

Pirmie semināri notiks 9.septembrī Olainē (Olaines kultūras centrā, Zeiferta ielā 11, plkst. 11:00) un 16.septembrī Tukumā (Tukuma Ledus hallē, Stadiona ielā 3, plkst. 11:00).

Nākamie pasākumi notiks Jūrmalā (29.septembrī); Balvos (7.oktobrī); Preiļos (14. oktobrī); Ventspilī (20.oktobrī), Liepājā (21.oktobrī), Jēkabpilī (28. oktobrī); Valkā (4.novembrī), Ludzā (10.novembrī), Krāslavā (11.novembrī), Smiltenē (16.novembrī), Jelgavā (24.novembrī) un Rīgā (2.decembrī).

Semināros kā lektori piedalīsies Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras darbinieki. Papildus informācijai par semināriem var zvanīt ES fondu ieviešanas departamenta ES fondu publiskās infrastruktūras nodaļas pārvaldes vecākā referentei Inesei Bērziņai - 67013240.

Par aktivitāti

Eiropas Savienības aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 44, 37 milj. lati.

Informācija par aktivitāti ir pieejama LIAA mājas lapas www.liaa.gov.lv sadaļā „ES fondi". Klienti par neskaidrajiem jautājumiem ir aicināti vērsties LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā pa tālruni 67039499, klātienē - Pērses ielā 2, Rīgā (1.stāvā) vai e-pastu - [email protected].

Citas ziņas