Sākusies preses izdevumu abonēšanas kampaņa

Šomēnes sākusies preses abonēšanas kampaņa nākamajam gadam. Laikraksta "Ziemeļlatvija" veidotāji cer, ka nākamajā gadā nezaudēs savus uzticamos lasītājus un iegūs arī jaunus draugus.

Jau rakstījām, ka nākamgad "Ziemeļlatvija" iznāks otrdienās, ceturtdienās un piektdienās. Iznākšanas dienas mainās tāpēc, ka pasts par laikraksta piegādi sestdienās palielināja tarifu no divām līdz 2,5 reizēm, līdz ar to panākot, ka sestdienās pasta piegāde praktiski nav iespējama. Tas nozīmē, ka sestdienas numurus redakcija izveidos un lasītājiem piegādās piektdienās.

Ir izvēles iespējas"Abonentiem ir dotas izvēles iespējas, kā izdevīgāk un ērtāk pasūtināt "Ziemeļlatviju"," norāda redakcijas Valkas biroja administratore Aira Vjaževiča.To var izdarīt gan birojos Valkā, Rīgas ielā 25 un Smiltenē, Kalna ielā 8, gan pasta nodaļās, gan pie pastniekiem.

Abonējot "Ziemeļlatviju" ar pielikumiem - TV programmu un ikmēneša izdevumu "Dzīvesprieks" - redakcijā, tā cena vienam mēnesim būs tikai 3,69 lati. Abonējot laikrakstu pastā, tas mēnesim izmaksās 3,99 latus, savukārt juridiskām personām (firmām, iestādēm un organizācijām) - 5,10 lati. "Ziemeļlatviju" var abonēt arī pie pastniekiem. Šis veids noteikti būs izdevīgs lauku iedzīvotājiem un pensionāriem, kuriem pastnieki piegādā pensijas mājās. Pie reizes viņi var abonēt sev tīkamāko preses izdevumu par pasta noteiktajām cenām.

Laikrakstu var pasūtināt, zvanot arī uz abonēšanas tālruni 67000624 ar lūgumu saņemt rēķinu un to pašam apmaksāt. Saņemot rēķinu, visizdevīgāk ar to ierasties redakcijas birojos un samaksāt, neizdodot nevienu lieku santīmu par pakalpojumu. Atgādinām, ka bankas un pasts pieprasa samaksu par pakalpojuma veikšanu.

Vakar priekšpusdienā redakcijā Valkā abonēt "Ziemeļlatviju" trim mēnešiem ieradās pensionāre Aina Gaile - Gailīte. Pensionāre smej, ka avīzīte jāpasūta tāpēc, lai pastkastīte nebūtu tukša, jo mūsdienās jau vairs vēstules neviens neraksta. Viņa "Ziemeļlatvijas" katru numuru izlasa no pirmās līdz pēdējai lapaspusei. Pensionāri interesē aktuāla un noderīga informācija par dzimto Valku, žurnālistu pārdomu slejas, sarunas ar interesantiem cilvēkiem. Aina zina stāstīt, ka arī kaimiņi abonējot avīzīti un ar viņiem satiekoties, esot temati, kurus var apspriest.

Saņemot "Ziemeļlatvijas" galvenās redaktores Ingūnas Johansones sarūpēto pārsteiguma balvu kā pirmajai abonentei, kura laikrakstu pasūta nākamajam gadam, Ainas kundze bija patīkami pārsteigta par negaidīti dāvanu. Turpmāk mūsu uzticamā lasītāja rīta kafiju varēs malkot no krūzītes ar žurnālista Egīla Zirņa spilgtajiem domu graudiem.

Mūsdienīgs abonēšanas veids - "Tiešais debets"A. Vjaževiča rosina klientus abonēt "Ziemeļlatviju", izvēloties mūsdienīgu pakalpojumu "Tiešais debets". Ierodoties birojos Valkā un Smiltenē, redakcijas darbinieks ar klientu noslēgs beztermiņa līgumu par laikraksta abonēšanu. A. Vjaževiča skaidro, ja gadījumā klients vairs nevēlēsies abonēt "Ziemeļlatviju", līgumu anulēs.

Šis pakalpojums ir ērts tāpēc, ka ikdienas steigā vairs nebūs jādomā esi vai neesi abonējis avīzi, un tā turpmāk pastkastītē būs atrodama regulāri, bet maksu par avīzi automātiski atvilks no abonenta konta. Klients pats var izvēlēties maksājuma regularitāti. Naudu no konta banka var pārskaitīt reizi mēnesī, reizi ceturksnī, reizi pusgadā vai reizi gadā.

Valkas pagasta iedzīvotāja Līga Pandalone, izmantojot tiešo debetu, "Ziemeļlatviju" savā pastkastē saņem jau otro gadu.

"Kad šāda pakalpojuma vēl nebija, reizēm aizmirsās pasūtīt avīzi nākamajam mēnesim un tad kādu laiku bija jādzīvo bez "Ziemeļlatvijas". Šo pakalpojumu iesaku arī citiem iedzīvotājiem, jo tas ir ne tikai ērtāk, bet arī lētāk. Cik zinu, pastā jāmaksā nedaudz dārgāk," domā "Ziemeļlatvijas" ilggadējā lasītāja.

Citas ziņas