Šodien “Vienotība” pulcējas Valkā 8

Šodien Valkas kultūras namā notiek partijas "Vienotība" dibināšanas kongress.

Kongresā paredzēts no trijām politiskās apvienības "Vienotība" dalībniecēm partijām "Jaunais laiks", "Sabiedrība citai politikai" un "Pilsoniskā savienība" izveidot vienu partiju. Ieplānota jaunās partijas statūtu un programmas apstiprināšana, kā arī partijas vadības ievēlēšana un nākamā Ministru prezidenta - Valda Dombrovska kandidatūras apstiprināšana.

Kongresā piedalās Solvita Āboltiņa, Ģirts Valdis Kristovskis, Valdis Dombrovskis, Aigars Štokenbergs un citi vadošie "Vienotības"politiķi. Sīkāk par kongresa norisi lasiet otrdienas "Ziemeļlatvijā".

Komentāri 8

..........

Jau no rīta uzmanību Valkā prata sev pievērst mazgadīgi āksti puņķu zaļos krekliņos,kas blandījās pa Rīgas ielu lādēdamies,ka šai ''ūķī'' nav kur kārtīgi paēst.
Kāda partija,tādi tās jaunie pupi.

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 14:19

no laukiem

Biju es ar šodien nobraucis līdz pilsētai iepirkt to, ko lauku bodē nevar dabūt un skatos laukumā pie kultūrsmājas pulka daudz visādu glaunu mašiņu sabraucis.Domāju būs tas ikmēneša gadatirgus, par kuru te vietējie ļautiņi šūmējas, pārcelts tuvāk kultūrai, tā sacīt lai tiek miesai un drusku arī garam, bet nekā.Izrādās Rīgas kungi sabraukuši partiju dibināt.Tad nu es paliku dikti kreņķīgs un gāju vērties vai tas bars nav mūsu pašu konkurenta pa partijas līniju Krauklīša un vietējo entuziastu stādītās puķes izbradājuši.Izrādās tomēr ka ne,kaut gan varēja jau sanākt bariņā un svinīgi TV kameru priekšā vismaz kādu puķu sīpolu skaistākas nākotnes labad zemē iebakstīt.Un vēl.Vietējās pašvaldības ļautiņi, tie kas pašlaik pie šprices, mūždien vaid ka naudas par maz.Varēja tak prasties no tiem apvienotajiem varkāriem noplēst smuku naudīnu par to savu autiņu turēšanu pa visu Lugažu laukumu,jebšu savādāk tur būtu darbs vietējai ceļu un pašvaldības policijai, jo tādu zīmi ka pa visu laukumu ir iekārtota auto stāvvieta, netiku manījis.

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 16:32

Jānis Egliņš - Vienotības jaunietis

Nu gan jūs mūļķības melšāt, ne kāds lādējās, ne kā. Visi draudzīgi devāmies uz bistro "Jumis" un tur gana kārtīgi ieturējāmies. Neredzu pamata, lai kāds Valku sauktu par "ūķi", tieši pretēji, es dzirdēju cilvēku pārsteigumu par to, ka pilsēta ir krietni lielāka kā gaidīts un arīdzen sakopta.

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 19:49

:)

Vienotības jaunietim
Cik tad tie lielie kungi redzēja no Valkas. Tik vien kā izmantojāt mūsu pilsētas nosaukumu savām cirka izdarībām.Paies vēlēšanas un par Valku visi aizmirsīs. Cīnīsimies mēs paši savā sulā.Vēl nav kauna atsaukties uz vēsturi.

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 21:42

vvc

nu mazliet jau ok ir , ka sanāca kopā Valkā, savādāk jau pilsēta bija plaši pažistama kā tautas partijas midzenis.Nu ceru, ka tagad ļautiņi vairs nedomās. tas uz labu.

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 21:50

par midzeni

No tā midzeņa vismaz kāda jēga bija.Tagadējie plūc citu stādītos laurus un to pašu nemākulīgi.

pirms 9 gadiem, 2011.08.06 22:59

sviesc

to -par midzeni

Varbūt varēji konkrētāk, par kādiem lauriem runa, citādi sanāk, ka šamējie neko nemāk, salīdzinājumā ar iepriekšējiem.Katram savs laiks, neķer kreņķi, gan jau laiks visu noliks pa plauktiņiem.

pirms 9 gadiem, 2011.08.07 08:56

Citas ziņas