Tautas balss/8778: Drausmas 4

Labdien!Rakstu šo vēstuli lielā sašutumā! Kāpēc no Valkas ielu krustojumiem neizved sniegu.Kā lai šoferis pārredz krustojumu,ja uz tā jūtas kā alā - neredz neko. Mīļā redakcija lūdzu par šo jautājumu Jūs varbūt varētu uzrakstīt,jo tas ir ārprāts!Jau iepriekš paldies!

Komentāri 4

...

Miilaa, sasutusaa! Juus laikam arpus Valkas neesat soli speerusi. Valka ir kaa paraugs, te sogad ir japabrinas un jauzteic dienesti, jo tik daudz sniega jau izvests, ielas ir normala platuma. Jaaizbrauc lidz Valmierai, Rigai lai zinatu kas ir drausmas. Ziema sogad ir drausmas, nav iespejams izvest visu sniegu, vienigais, ja cilveki uzrakstitu kur tiesi vel vajadzetu patiiriit, tad varbut to arii varetu izdarit.

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 13:05

beka

Paņem lāpstu, patīri to sniegu, tad redzēsi, cik daudz spēj notīrīt.

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 13:09

iedzīvotājs

Tiešām Valmierā un Rīgā ir traks stāvoklis ar sniegu!

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 15:50

londa

Vakar 05.01. šķērsoju krustojumu Tālavas iela- Ausekļa iela, no Tālavas ielas puses. Paskatoties pa kreisi pie stop zīmes, redzu tikai sniega kaudzi. Vieglajā automašīnā sēdošs šoferis neredz neko.

Atbildīgā dienesta darbiniekiem ( traktoriem, kas šķūrē sniegu) lūdzu, vērst uzmanību, ka traktora šoferis sēž augstāk kā vieglo automašīnu šoferi, tāpēc šķiet, ka krustojums ir pārredzams. Tāpēc tās sniega čupas laikam vajadzētu šķūrēt vēl neadaudz tālāk.
Lai amatpersona ,kas uzrauga šos darbus, izbraukā iztīrītos krustojumus ar vieglo automašīnu un pārliecinās par redzamību.

Bet: Visu cieņu izdarītajam un lai pietiek spēka un resursu cīnīties ar sniegu!

Bekai: Neiet runa par sētnieku darbu.

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 08:25

Citas ziņas