Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas balss/8778:*Ieraksts dienasgrāmatā.*

Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas6. x klases skolniecesSkolnieces SkolniecesIeraksts dienasgrāmatā2010.gada 6.septembrī.

Ieraksts dienasgrāmatā.

„Samaksāt par dienasgrāmatu 0.75 sant.Uz piektdienu soc.zin. darba burtnīcu!Krievu valodai nepieciešams:Mācību grāmata Ls 5,70.Darba burtnīca 1.daļa Ls 1,90.Pārbaudes darbu burtnīca Ls 1,50Kopā Ls 9,10."

- Kā noprotiet, lai mana meita Skolniece Skolniece varētu uzsākt mācības viņai jaunā priekšmetā - krievu valodā, vecākiem tuvākajās dienās jāatrod Ls 9,10. Sīkums!

- Līdz 1.septembrim par centralizēto mācību grāmatu iegādi bija papildus jāšķiras no Ls 40.00. Sīkums!-

Sīkums ir arī tas, ka Skolniecei Skolniecei iegādātās grāmatas pilnīgi noteikti nederēs viņas brālim, kurš skolas gaitas uzsāks pēc gada, jo pēc 6 gadiem šajā brīdī iegādātās grāmatas pilnīgi noteikti būs novecojušas, nepareizas un kļūdainas. Sīkums, vecāki nopirks citas, laikam atbilstošas.

Nobeigumā gribētu dzirdēt tādu sīkumu no Izglītības ministrijas vai skolas vadības puses, kādus ierakstus vēl vecāki varēs sagaidīt 6.klases skolnieka dienasgrāmatā, un cik tas maksās vecākiem?

P.s. Godīgi sakot, lai kā vēlējos iztikt bez emocijām, šīs dienas ieraksts dienasgrāmatā uzsita tādu niknumu un naidu pret mūsu izglītības sistēmu, ka uz klaviatūras trūkst simbolu, lai to aprakstītu. Ieklausieties - PAR KRIEVU VALODAS GRĀMATU UN PĀRIS BURTNĪCIŅĀM LS 9,10!!!

Cerībā uz atbildi, S.Skolnieces vecāki.

Citas ziņas