Tautas balss/8778:Latviešu valodu iznīcinās juristi 2

Atvasinātas publiskas personas nekustamo īpašumu var nodot bez atlīdzības citas atvasinātas publiskas personas vai valsts īpašumā. Atvasinātas publiskas personas lēmējinstitūcija lēmumā par atvasinātas publiskas personas nekustamā īpašuma nodošanu bez atlīdzības var noteikt, kādas valsts pārvaldes funkcijas vai atvasinātas publiskas personas funkcijas veikšanai nekustamais īpašums tiek nodots, kā arī paredzēt nosacījumu, ka gadījumā, ja nodotais nekustamais īpašums vairs netiek izmantots publiskas personas funkciju veikšanai, valsts vai atvasinātā publiskā persona, kurai nekustamais īpašums bez atlīdzības nodots, šo īpašumu bez atlīdzības nodod atvasinātai publiskai personai, kura šo nekustamo īpašumu nodevusi.

Komentāri 2

Pasaku teicējs

Nu vienkārši birokrātiskās sistēmas pērles pilnā "skaistumā". Iesaku palasīt kaut vai jebkuru VID dokumentu. Tie ir vairākkārt jāpārlasa, lai vispār saprastu par ko tur ir runa. Protams , ka tā ir apzināta darbība, lai varētu manipulēt ar cilvēkiem , kas nav spējīgi izprast šo murgaino vārdu salikumu būtību. Un tad var sodīt , apšmaukt un darīt visu , kas ienāk prātā, jo ne katrs var algot juristus un grāmatvežus, kas palīdz tikt ar to galā. Par valodu vispār nerunāsim, jo tai mūsu valstī jau labu brīdi nav nekādas nozīmes.

pirms 10 gadiem, 2011.01.13 13:23

Tiešām

Vai tas jurists pats saprot, ko viņš ar to citātu ir gribējis pateikt?!
Līdz kādam absurdam ir jānoved vienkāršas lietas!! Cik šeit nevajadzēs citu amata brāļu, lai iztulkotu šo "fenomenu"? Paši gadiem radām problēmas, lai būtu ko risināt, ne tā?
Birokrātijai nav robežu. Ja netiks mainīti likumi, nekas nemainīsies!

pirms 10 gadiem, 2011.01.13 18:20

Citas ziņas