Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas balss/8778: Noslēgusies akcija “Palīdzi Draugam tikt pie siltām mājām!”

Biznesa augstskolas „Turība" sabiedrisko attiecību maģistrantūras studenti sadarbībā ar Dzīvnieku aizsardzības biedrību „Tutti Palīdzība dzīvniekiem" ir radījuši jaunas mājas cilvēka labākajam draugam.

Labdarības projekta laikā Rīgas Amatniecības vidusskolas skolēni izgatavoja 12 jaunas, siltinātas suņubūdas, kuras tika nogādātas dzīvnieku patversmēm. Rīgas dzīvnieku patversme Līčos tika pie 2 jaunām būdiņām, uz Cēsu patversmi aizceļoja 3, Ogres patversmes iemītnieki tika pie 2 jaunām būdām, Slokas dzīvnieku patversmei tika aizvestas 3 un Jelgavas dzīvnieku patversme saņēma 2 jaunas, siltinātas suņubūdas. Savukārt ar Rīgas 68. vidusskolas skolēniem devāmies uz Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi Līčos, kur siltinājām jau esošās suņubūdas.

Paldies visiem tiem, bez kuru palīdzības šis projekts nevarētu notikt. Paldies SIA Paroc par uzdāvināto akmens vati būdu siltinājumam, paldies Rīgas Amatniecības vidusskolas un Rīgas 68. vidusskolas skolēniem un viņu skolotājiem. Un liels paldies visiem tiem, kuri ziedoja savu naudiņu un aicināja arī citus atbalstīt mūsu projektu. Pateicoties Jums 12 suņi varēs sagaidīt auksto ziemu savā jaunajā, siltajā būdā.

Akcijas laikā saziedoto naudas līdzekļu izlietojuma pilnu atskaiti varat skatīt mājas lapā www.tutti.lv.

Katru dienu dzīvnieku patversmēs nonāk pamestie suņi un kaķi, kuri pēkšņi kādam ir kļuvuši par traucēkli. Gan studenti, gan dzīvnieku aizsardzības biedrības biedri lūdz pārdomāti pieņemt lēmumu par dzīvnieka iegādi un neaizmirst mūžseno patiesību: „mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām".

Citas ziņas