Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas balss/8778:Palīdzēsim ārkārtas situācijā!

Šī gada 26.aprīlī, uzturoties Vācijā, divdesmit sešgadīgās Aigas dzīvēnotika traģēdija. Jaunā sieviete negaidīti saslima un tika ievietotaMīlheimas slimnīcā ar diagnozi galvas smadzeņu aneirisma

Tajā pašā dienā viņa tika pārvesta uz Universitātes slimnīcu Esenē, kur tikaveiktas visas nepieciešamās operācijas, jo sākās asiņošana smadzenēs. Aigabija guloša un nevarēja but ne runas par pārvešanu uz Latviju.

Gandrīz četras nedēļas Aiga atradās komā, bija ļoti augsts asinsspiediens untemperatūra, pateicoties veiksmīgai ārstēšanai temperatūra un spiediensnokritās, un viņa pamodās, tālāk tika veikta nepieciešamā terapija unrehabilitācija. veiksmīgai ārstēšanai, veselības stāvoklis tika stabilizētslīdz tādam līmenim, ka Aigu 19.maijā varēja pārvest atpakaļ uz Mīlheimu, laivarētu veikt tālāko terapiju un rehabilitāciju, līdz veselības stāvoklisatļaus veikt nākamās operācijas Universitātes slimnīcā Esenē. Pa to laikuAigu pārveda uz trešo slimnīcu Disburgā, kur tika veikta neiroloģiskārehabilitācija.

Vācijā Aigu ārstē ar Latvijas valsts piešķirto E 112 sertifikātu, kasbeigsies oktobrī. Aigu vajag pārvest mājās uz Latviju, lai turpinātuārstniecību. Vācijā viņa ir viena, bet mājās ir ģimene - mamma, tētis unmāsa, kas par viņu varēs parūpēties.

Jaunās sievietes stāvoklis joprojām ir smags un viņu var transportēt tikaiguļus stāvoklī, nepārtrauktā ārstu uzraudzībā. Latvijas Katastrofu medicīnascentrs to var veikt. Taču transportēšana ir dārga. Nepieciešami LVL 5000.Tas ir lidojums ar Lufthansas lidmašīnu (jo tajā ir iespējams slimnieku vestguļus) mediķu uzraudzībā.

Mēs - Aigas mamma, tētis un māsas lūdzam Jūs palīdzēt, lai Aigu varētunogādāt Latvijā un turpināt ārstēšanos. Paldies!

Ziedot iespējams pa ziedojumu tālruni 90006385 (1 lats) vai portālāZiedot.lv .

Citas ziņas