Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tautas balss/8778: Pārdomas par jaunās valdības veidošanu

Saule priežu galotnes glāsta,Jūra šalc un stāstu klāsta.Šodien skaista diena būs,Priecīgs prāts jums visiem būs.

Jaunu valdību vēlēsiet,Un kafijas biezumos zīlēsiet.Vai tagad dzīve labāka kļūs, Vai arī vēl sliktāk būs.

Kāds tiks no valdības projām dzīts,Un kādu aicinās uz sarunām garām.Vēl jums priekšā grūti laiki,To jums vēstī māga tvaiki.

Latvijas nākotni mākoņos zīlēs,Jaunai valdībai sānus rīvēs.Ko tie darīs un ko tie lems,Ko tie dos un tie ņems.

Tas viss ir Dieva ziņā,Būs jums jāklausās tik viņā.Jo daudz ir grēkots un daudz ir nīsts,Viss jaunais svešs un nepazīts.

Bet var būt,Māmiņas ar bērniem rokās,Varēs dzīvot vienās mokās.Bērniem skolās slikti klāsies,Skolotājas skaļi rāsies.

Algas zemas darba daudz,Un uz Rīgu viņas brauks.Streikos visas gaišās galvas,Deputātiem putēs spalvas.

Paši zemnieki ar savu ražu,Brauks uz Eiropas tirgu.Varbūt kāds vēl jās ar zirgu.Bet varbūt ar jaunu džipu,Te par Latviju taisīs skaistu klipu.

Viss būs skaisti un zaļos vissVisies būs darbs un vēders pilns.Tūristi pie jums te brauks,Un lielas gaviles jums sauks.

Lielā krīze projām dzīta,Bagātība visur vīta.Visur ražos Latvijas preci,Zem gultas neviens neslēps sveci.Ar domām mainīsieties labi,Un dzersiet tikai Latvijas šņabi.

Ēdīsiet tik Nākotnes desas.Cepsiet kūkas no Dobeles miltiem,Brauksiet uz Rīgu pa zeltītiem tiltiem.Un beidzot dzīvosiet zaļi un bez viltiem.

Bet varbūt tik labi viss nebūs,Jo veca mīlestība nerūs.Un valdībā vecie būs kadri.Bet tomēr ,ja tos krēslus savādāk liksim,Un pie labas valdības tiksim.

Citas ziņas