Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiekamies Labdarības akcijā! Nenokavē! 5

Šodien notiks Smiltenes novada labdarības akcijas "Balta, balta mana sirds" lielais noslēguma pasākums, kurā vāks līdzekļus novada 10 slimo bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai. Jau no pulksten 13.00 nāciet uz labdarības tirdziņu un sadziediet ar Ullu un Belli!

Arī "Ziemeļlatvija" aicina 1. jūnijā uz šo pasākumu ikvienu interesentu gan satikties ar "Ulubeles" pārstāvjiem un apskatīt sunīšus, kuri var kļūt par potenciālajiem smilteniešiem, gan atbalstīt pasākumus, kuros vāks ziedojumus slimajiem bērniem."Ulubele" ir Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes apsaimniekotāja, kā arī pati izveidojusi un uztur pansiju dzīvniekiem, kuriem nav atrodami jauni saimnieki. Jebkura dzīvība ir vērtība, - tāds ir biedrības darbības moto.

 Aicinām piedalīties labdarības izsolē. Tajā izsolīs vērtīgas grāmatas un citas mantas, ko "Ziemeļlatvijai" palīdzējuši sarūpēt mūsu sadarbības partneri un draugi. Izsoles sākums pulksten 14.00!

Ienākumus no izsoles "Ziemeļlatvija" sadalīs divās vienādās daļās, nododot slimo bērnu un "Ulubeles" aprūpēto dzīvnieku atbalstam.

Komentāri 5

mara

kam šis pasākums paredzēts- bezdarbniekiem un pensionāriem? Pārējie jau darbā ir šajā laikā.

pirms 8 gadiem, 2012.06.01 10:25

OzolaS

Tiem, kuriem darbs neļauj būt klātienē - uzticiet bērnus Omītēm un Vectētiņiem. Lai gaišs noskaņojums! Labdarība nav vienas dienas un viena mirkļa pasākums - labo darbu noteikti var paveikt arī kādā citā dienā - savu artavu noziedot labdarības organizāciju kontos. Bet šodien - kaut vai ar labām domām liksim pasākuma laikā uzspīdēt saulei! Lai mums visiem izdodas!

pirms 8 gadiem, 2012.06.01 10:45

zzs

Vai tiešām šis pasākums paredzēts Rīgas kaķiem un suņiem, vairāk kā bērniem?Ir taču dzīvnieku aizsardzības diena arī.Smiltene suņi un kaķi klīst pietiekamā vairumā nemaz nav jāved no Rīgas, cits jautājums, kā šo problēmu risinām.

pirms 8 gadiem, 2012.06.01 12:47

zane44

Kuriem bērniem tiks šī palīdzība,kāda veida rehabilitācija?Vai nesanāk ka palīdzība tiek vieniem un tiem pašiem bērniem katru gadu?

pirms 8 gadiem, 2012.06.01 19:52

Citas ziņas