Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

UZMANĪBU: Par produktu atsaukšanu

Pamatojoties uz pircēja sniegto informāciju, ka neliels stikla gabaliņš ir nokļuvis produktā „Fazer Dzīva Saulespuķu maize", kas cepta SIA „Fazer maiznīcas", lai nepieļautu draudus cilvēku veselībai un dzīvībai, SIA „Fazermaiznīcas" no tirgus atsauc produktus „Fazer Dzīvā Saulespuķu" „Fazer Dzīvā Sēklu" „Fazer Dzīvā Šķiedrvielu" un „Druva Kliju" maizes ar derīguma terminu līdz 21.12. 2010 (datums uz aizdares 21.12.)

Dinārs Ozols, SIA „Fazer maiznīcas" Tirdzniecības direktors: „Mēs esam sarūgtināti par notikušo un atvainojamies pircējiem par sagādātajām neērtībām. Mūsu rīcībā nav informācijas, ka mūsu maize ir izraisījusi veselības problēmas un ceram, ka gadījums, kad tika atrasts stikla gabaliņš ir vienīgais.

Fazer maiznīcas Kvalitātes pārvaldības sistēma ir izveidota atbilstoši starptautiskā standarta BRC (British Retail Consortium) prasībām, kas tiek vērtēts ka viens no stingrākajiem brīvprātīgi piemērojamiem pārtikas nekaitīguma un kvalitātes vadības standartiem pasaule. Lai noskaidrotu notikušā cēloņus un novērstu problēmas nākotnē, esam uzsākuši izmeklēšanu." Papildus informācija, ja ir konstatētas problēmas ar minētajiem produktiem pa tālruni: 65071050 (no plkst. 08:00 līdz plkst. 18:00).

Citas ziņas