Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valgas un Valkas pludmales peldsezonai gatavas 8

Valgas pilsētas Pedeles atpūtas zona, kur atrodas smilšu pludmale, laipa un pludmales namiņš, tika sakārtota jau pirms peldēšanas sezonas sākuma. Ir salabots un atsvaidzināts inventārs, nomainītas pludmales smiltis un sakopta zaļā zona, darbā pieņemti un apmācīti glābēji. Oficiālā peldsezona visā Igaunijā sākas 1.jūnijā un ilgst līdz 31.augustam. Arī Zāģezers pirms peldsezonas ir sakopts.

Sākoties siltam laikam, Pedeles atpūtas zonas pludmalē Valgā pie uzpludinātā ezera atkal tiek gaidīti atpūtnieki. Pilsētas teritorijā esošā pludmale nodrošināta ar jaunām, tīrām smiltīm, drošībai uz ūdens sekos līdzi apmācīti glābēji.

Netālu no peldvietas atrodas bērnu rotaļu laukums. Pludmales apsardze strādās katru dienu no plkst.11.00 līdz 20.00. Savā postenī atradīsies divi cilvēki, kuri rūpēsies ne tikai par drošību uz ūdens, bet arī sekos līdzi sabiedriskajai kārtībai pludmales teritorijā.

Veselības aizsardzības dienests ir apstiprinājis, ka Pedeles upes ūdens atbilst peldvietās noteiktajām prasībām. Ūdens temperatūra tiks mērīta trīs reizes dienā: plkst.10.00, plkst.14.00 un plkst.16.00. Par izmaiņām laika apstākļos var uzzināt mājas lapā www.valka.lv

Savukārt Zāģezera pludmalē ir nopļauta zāle, nākošajā nedēļā tiks uzlikti volejbola tīkli un sakārtotas ugunskura vietas. Ir uzstādītas divas jaunas koka tualetes. Par Zāģezera ūdens tīrību rezultāti tiks saņemti nedēļas laikā.

Sagatavots pēc

Valgas pilsētas domes un Valkas pilsētas Teritorijas apsaimniekošanas nodaļas informācijas

Komentāri 8

Kāpēc nekas nav pateikts par pludmali Pedeles krastā Valkā?Lai nemaisītu Valkas "Rubļovkai"?

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 09:53

sss

Ti tiesam kamdel kaut kadam kverplim atlava pludmales vieta uzcelt maju un ieseet zalii, kas ta pa bezabildibu

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 12:24

Un kurš var aizliegt privātīpašumā celt un sēt zāli?

pirms 8 gadiem, 2012.06.08 17:25

Nav runa par privātīpašumu,bet tam pieguļošo pludmali,kurai ,pēc likuma, bija jāpaliek valcēniešu rīcībā,bet pludmale pēc mājas īpašnieku gribas ir padarīta faktiski nederīga(izveidots uzbērums,lai piekļuve pludmalei būtu problemātiska)

pirms 8 gadiem, 2012.06.09 22:14

Vai tad tā vispār kādreiz ir bijusi oficiāl pludmale?

pirms 8 gadiem, 2012.06.11 16:38

ubagiem muti ciet

kad klusiet cilveki ari varesiet, bet kamer nabagi, ejat sauloties zagiti.

pirms 8 gadiem, 2012.06.12 13:23

10 m ir jābūt brīvai upes krastā,tie metri droši vien ir,tikai izveidots uzbērums,lai kāds nesagribētu iet uz pludmali un traucētu majas iedzīvotājiem.

pirms 8 gadiem, 2012.06.12 21:49

Citas ziņas