Valkas rajona padome gaida ierosinājumus 2

Valkas rajona padome gaida ierosinājumus līdz 15. oktobrim par kandidātiem apbalvošanai ar Atzinības rakstu. Tos pasniedz par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu rajona attīstībā.

 

"Šogad tos pasniegs īpašā gaisotnē, kad notiks Latvijas Republikas 90. gadadienas svinības," informē Valkas rajona padomes apbalvošanas komisijas sekretāre Helēna Kurme.

 

Ierosinājumā par apbalvošanu sniedzamas šādas ziņas par izvirzīto kandidātu: par fizisku personu - vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīves un darbavieta; par juridisku personu - kolektīva nosaukums un adrese. Izvirzītājiem jāpievieno arī raksturojums ar motivāciju apbalvojuma piešķiršanai, kā arī ierosinātājas organizācijas nosaukums, adrese un tālrunis.

Komentāri 2

seb

Iesaku apbalvot vissus tos skolotaajus,lielos bllaaveejus un piketeetaajus ne tikai ar atziniibas rakstiem,bet arii ar ļoti,ļoti lielaam preemijaam,par vinnu ļoti ļoti necilveeciigo un ļoti ļoti smago darbu.Smiekli naak.

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 09:59

riko

iesaku apbalvor Gredzenu Normundu - par palīdzības organizēšanu Zvārtavā ugungrēkā cietušajai ģimenei! Jo kas gan ir valsts pamatvērtība ja ne ģimene!

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 10:47

Citas ziņas