Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var pieteikt vēlēšanu komisijas kadidātus

Smiltenes novada vēlēšanu komisija informē, ka līdz 18. augusta pulksten 12.00 var pieteikt vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātus. To paredz Centrālās vēlēšanas komisijas instrukcija „Vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošana republikas pilsētās un novados".

Kandidātus iecirkņu komisiju veidošanai var pieteikt reģistrētās politiskās partijas vai reģistrētu politisko partiju apvienības, ne mazāk kā desmit vēlētāji, kā arī attiecīgās republikas pilsētas vai novada vēlēšanu komisijas locekļi.

Vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidāti piesakāmi Smiltenē, Gaujas ielā 1 (iecirknis nr. 887), Gaujas ielā 2 (nr. 888), Bilskas pagasta pašvaldības mājā (nr. 890), Mēros - Birzuļu tautas namā (nr. 891), Blomes pamatskolā (nr. 892), Brantu pagastā - SIA "Vidzemīte" administratīvajā ēkā (nr. 893), Grundzālē, pagasta kultūras namā (nr. 896), SIA "Smiltenes MRS" apspriežu zālē Silvā (nr. 899), Launkalnes pagasta tautas namā (nr. 900), Palsmanes pagasta kultūras namā (nr.901), Smiltenes pagasta pārvaldē - Kalnamuižā 2 (nr. 904), kā arī Variņu tautas namā (nr. 907).

Vēlēšanu komisija informē, ka ikviena reģistrētā politiskā partija vai to apvienība, vēlētāju grupa vai attiecīgās vēlēšanu komisijas loceklis katrā iecirknī drīkst izvirzīt un pieteikt ne vairāk kā septiņus kandidātus. Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidāta pieteikuma veidlapas var saņemt Smiltenes novada vēlēšanu komisijā Smiltenē, Dārza ielā 3, vai Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā www.cvk.lv. Pieteikumi iesniedzami Smiltenes novada vēlēšanu komisijai, Smiltenē, Dārza ielā 3, vai attiecīgā iecirkņa pagasta pārvaldē.

Citas ziņas