Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ZAAO pārtrauc atkritumu izvešanu 2

ZAAO ir pārtraucis atkritumu konteineru tukšošanu tiem klientiem, kuri nav norēķinājušies par 2009. gadā saņemtajiem pakalpojumiem, vienlaikus aicinot pēc iespējas ātrāk nokārtot parādu.

"Valkas novadā parādā ir 32 fiziskas personas, un viņiem ir pārtraukta atkritumu izvešana. Lielākā daļa no tām dzīvo Valkā, taču pa kādam ir visos pagastos. Juridiskās personas pagaidām šis noteikums nav skāris," "Ziemeļlatvijai" stāsta ZAAO Attīstības daļas vadītāja vietnieks Kaspars Pabērzs.

"Klientus, kuri pēc mūsu uzņēmuma uzskaites datiem ir parādā par 2009. gadu, esam centušies sazvanīt un informējuši, ka līdz parāda nomaksai tiks pārtraukta atkritumu izvešana. Pēc mūsu atgādinājuma daļa klientu ir samaksājuši nepieciešamo summu, bet ir arī tādi, kuri vēl joprojām ir parādā. Tiem, kuri nav norēķinājušies, esam pārtraukuši atkritumu izvešanu," informē norēķinu nodaļas vadītāja Laura Jegorova.

Klienti, kuri vēl nav norēķinājušies par ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem 2009. gadā un kuru parāda summa pārsniedz trīs latus, tuvākajā laikā saņems vēstuli no ZAAO ar brīdinājumu, ka parāda nenomaksāšanas gadījumā tiks lauzts līgums un noņemts konteiners. Vēstulē būs norādīts termiņš, līdz kuram klienti vēl var parāda summu nomaksāt, lai turpinātu sadarbību ar ZAAO.

ZAAO atgādina, ka ir izstrādāta norēķinu sistēma internetā. Šajā sistēmā ZAAO klienti var aplūkot atkritumu izvešanas kalendāru, uzzināt savu norēķinu stāvokli, kā arī veikt apmaksu caur internetbankām.

Komentāri 2

Janka

nu jā meži un visas malas būs piegāztas...

pirms 8 gadiem, 2010.04.01 15:30

Citas ziņas