Zemnieki piesaka preču boikotu 9

Laikrakstā "Ziemeļlatvija" otrdien, 22. novembrī, lasiet, kāpēc zemnieka Ivara Ādamsona vadītā biedrība "Lauksaimnieku apvienība" aicina sabiedrību boikotēt importa pārtikas preces un ko par to saka Konkurences padome.

Komentāri 9

pateretajs

pirsku to kas garsigs un lets. adamsons ar visu apvienibu un kosmonautu uzcenojumu razotajiem var iet pats zin kur.

ja pieprasa, tad apzinas ka ta prece ir lets pakaldarinajums.

labam mantam ne reklama ne lobesana neesot vajadziga.

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 19:20

Zeltite

Tā ir gan, no vienas puse tik ļoti gribas atbalstīt latviešu zemniekus un vietējos ražotājus, bet redzot viņu izcenojumus, kuriem tendence sadārdzināties uz džipu pirkšanas laiku un savukārt redzot ražotāju izstrādājumu kvalitātes kritumu, lidz ko prezentācija aiz muguras, tad nu reizēm gribas teikt- ēdiet paši!

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 19:58

nazis

Kur tad ir tās preces, kas nav importētas?
Cik tad ir latviešu "zemnieku" ražojumi?
Cilvēkam taču ir jāēd! No latviešu lauksaimniecības ražojumiem vairs pilnvērtīgi paēst nevar.
Par kvalitāti vispār kauns runāt.

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 20:40

inta

jā zemnieki ar savu dārgo žāvēto gaū tirdziņos pārsit vēmi to pirkt. boikots te nelīdzēs

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 21:08

sviesc

Boikots, domāju, novedīs pie tā, ka zaudētāji būs paši zemnieki. Vai atceramies tos laikus, kad pieninieki boikotēja un sagāza pienu renstelēs.Kas ieguva?... Varbūt vajag apsēsties pie apaļa galda, padiskutēt un savstarpēji vienoties par visiem pieņemamu variantu.Sarunas, diskusijas-ceļš uz loģisku risinājumu.

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 21:20

pilsētniece

Lai Ādamsons iet bekot! Netaisos pirkt viņa produkciju, kas ir ar minerālmēsliem nolieta un pārāk dārga. Nez kāpēc mūsu āboliem ir nenormālas cenas, lai gan raža šogad bija laba. Zemnieki saņem subsīdijas, tāpēc lai neņaud, ka ir nabagi. Netaisos investēt vēl vienā Adamsona lidmašīnā. Boikotē pats savus produktus, un tad redzēsim cik lidmašīnas varēsi nopirkt.

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 21:38

Globuss

Nu, nu. Atkal komentāros uzcepamies nevietā. Skauž? Ivars ir veiksmīgas zemniekošanas paraugs un savu produkciju uz tirgus neandelē. Atceramies, kā agrāk Ļeņingrādu barojām. Tagad citi laiki. Eiropai jau tieši vajadzēja savai precei tirgu- mūsu naudu un vēderus.
Uz tigus- kas tie par zemniekiem? Mājražotāji. Izaudzē pāris suķīšus- viņam jau arī lētāk nesanāk. Un vēl, ja ir pieprasījums, tad var arī turēt šādu cenu. Loģiski. Veikalos šādas mantas nav. Tur gaļa ir sapumpēta ar tādu ūdens devu, tāpēc arī lētāka.. Cita lieta ir lielveikalu monopols, kur nemaz to zemnieku negaida.

pirms 9 gadiem, 2011.11.21 23:07

Dakteris

Īsti ne par Ādamsonu - es tomēr reizēm izvēlos importa pārtiku, jo tā atšķirībā no Latvijā ražotās (piemēram kečups, sinepes) ir dabīgāka un bez mākslīgās ķīmijas. Tieši Latvijas ražotāji savai pārtikai gāž klāt bezjēdzīgi klāt konservantus, krāsvielas un saldinātājus, kamēr analogai importētajai pārtikai nav klāt nevienas E - vielas. Piemēram kečups Čumak, Heinz. Pērku tikai Latvijas maizi, piena produktus un zemnieku izaudzēto.

pirms 9 gadiem, 2011.11.22 08:21

Braucējs

Jāatzīst arī es esmu ievērojis Ādamsona tīros laukus. Rodas jautājums cik bioloģiski tīra ir tā izaudzētā produkcija? Cik saprotu tad tāda produkcija nav derīga biloģiskajiem aitu, govju audzētājiem.

Protams, ka tā pati produkcija ko piedāvās eiropa būs lētāka nekā pašmāju izaudzētā, jo tur platību maksājumi ir lielāki.

Par gaļas žāvētājiem - Ja tas bizness aiziet, tad gaļa tiek importēta no Polijas. Tas ir tāpat kā tie zivju pavilijoni gar jūras malu :)

Vēl ieteiktu nevis boikotēt, bet tirgot savās bodēs un lētāk, nevis Maximās un Rimi.(kur lielo tiesu noņem tieši viņi)

pirms 9 gadiem, 2011.11.22 11:22

Citas ziņas