Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ziemeļlatvija" aicina: "Gaidām mūsu pulciņā!"

Tiem, kuriem nepatīk Latvijā balvu pasniegšanas ceremonijas, jo mūsu tautieši nekādi netiek līdz Oskara balvas pasniegšanas līmenim, tiek piedāvāta vienreizēja iespēja vērot politisko kabarē "100 grami Žurkas".

Latvijas Nacionālajā teātrī aktieru kolektīvs iestudējis balvas "100 g Žurkas" pasniegšanas ceremoniju. Balvas tiks politiķiem - mūsu (tautas) kalpiem, kas sagādājuši mums neskaitāmus pārsteigumus un pārdzīvojumus.

"Ziemeļlatvija" savus abonentus aicina doties uz šo ceremoniju, lai papildinātu pozitīvās emocijas, jo nav noslēpums, ka smiekli palīdz uzlabot ne vien garastāvokli, bet arī veselību. Jau ierastajā maršrutā Smiltene - Valka - Strenči - Valmiera - Rīga dosimies sestdien, 14. aprīlī. Izrādes sākums pulksten 12. Īpaši rosinām mums piepulcēties lauku ļaudis, jo teātra žurka Kornēlija noteikti būs parūpējusies, lai skatītāji varētu izrauties no pelēkās ikdienas.

Savu dalību šajā braucienā lūgums pieteikt, kā arī samaksāt naudu līdz 12. martam. Ceļa izdevumi katram braucējam ir 4 lati, bet par biļešu cenu jāvienojas pa tālruni 647 81 276. Šoreiz biļešu cenas ir no 3 līdz 10 latiem atkarībā no vietas skatītāju zālē. Parterā - dārgāk, balkonos - lētāk.

Aprīlī "Ziemeļlatvija" savus uzticamos lasītājus aicina uz vēl vienu kopīgu izklaidi. Lieldienu laikā - 7. aprīlī - dosimies uz Rīgas zoodārzu, lai pārliecinātos, vai tieši tur nepārziemo Lieldienu zaķis. Šī brauciena kopīgās izmaksas vienam cilvēkam būs 5,50 (autobuss un ieejas biļete zoo). Atpakaļceļā iestiprināsimies Rāmkalna bistro, kur maltīti katrs pirks pēc savām vēlmēm, jo piedāvājums ir gana plašs.

Ceram, ka šim braucienam pieteiksies gan omes ar mazbērniem, gan ģimenes ar bērniem. To, vai šajā braucienā piedalīsies arī pats Lieldienu zaķis, vēl nezinām, bet gan jau kādu pārsteigumu viņš būs sagādājis!

Īpaši vēlamies vērsties pie tiem lasītājiem, kuri joprojām laikrakstu pērk, bet neabonē. Ja beidzot izlemsiet un kļūsiet par mūsu abonentu, kā arī piedalīsieties kādā no iepriekšminētajiem izbraukumiem, jūs gaida patīkams pārsteigums! Kāds? To varēs uzzināt tikai tad, ja būsiet mūsu pulciņā. Gaidām!

Citas ziņas