“Ziemeļlatvijas” abonentus gaida patīkami pārsteigumi

Kā tad bez "Ziemeļlatvijas"? pasmaida varinietis Jānis Krasņickis. Viņš ir pirmais abonents mūsu redakcijas Smiltenes birojā, kurš laikrakstu pasūtījis nākamajam gadam, turklāt ar vienu reizi - uz visiem 12 mēnešiem.

Tā ir izdevīgi, nav jāpiedomā pie abonēšanas termiņiem, raizējoties, lai to nenokavētu, atzīst varinietis.

J. Krasņickis ir uzticīgs mūsu laikraksta lasītājs daudzu gadu garumā. Bijušais Variņu pagasta lauksaimniecības uzņēmuma SIA "Palsa" valdes priekšsēdētājs, tagad pensionārs, vienmēr vēlējies būt lietas kursā par aktualitātēm Valkas rajonā, nu jau - Smiltenes, Valkas, Strenču, Beverīnas un Burtnieku novadā.

Gan viņu, gan visus "Ziemeļlatvijas" abonentus gaida interesants gads. "Sākot jau no rudens un visa nākamā gada garumā redakcija tieši abonentiem gādās visādus papildu labumus - gan pārsteiguma balvas, gan dažādus pasākumus, lai avīzi abonēt būtu arvien izdevīgāk," sola laikraksta "Ziemeļlatvija" galvenā redaktore Ingūna Johansone.

"Domāsim, lai katrs abonents justos kā savējais un piedzīvotu patīkamiem pārsteigumiem bagātu gadu. Tie cilvēki, kuri "Ziemeļlatviju" pirks kioskā vai citā tirdzniecības vietā, par to varēs tikai lasīt, bet abonenti paši varēs piedalīties," piebilst portāla www.ziemellatvija.lv redaktore Sarmīte Ozola.

Atgādinām, ka "Ziemeļlatviju" var abonēt ne tikai pasta nodaļās, bet arī mūsu redakcijas birojos Valkā, Rīgas ielā 25, un Smiltenē, Kalna ielā 8, neizdodot nevienu lieku santīmu par šo pakalpojumu. Arī tad, ja mūsu avīzi abonēsit redakcijā, jūsu mājās to nogādās pastnieki.

Citas ziņas