“Ziemeļlatvijas” abonēšanas akcijā laimē kāroto

Viena no laikraksta "Ziemeļlatvija" abonēšanas akcijas uzvarētājiem blomēniete Māra Zaharenko ir priecīga. Izrādās, viņa nejauši saņēmusi tieši tādu balvu, ko iepriekš vēlējās, - grāmatas.

Jau rakstījām, ka "Ziemeļlatvijas" akcijā vērtīgas balvas varēja saņemt tie abonenti, kuri mūsu laikrakstu jūnijā pasūtināja visam gadam vai pagarināja savu jau esošo abonementu tā, lai tas būtu aktīvs no 1. jūlija līdz nākamā gada 30. jūnijam.

Aizmieg ar grāmatu rokāsM. Zaharenko laimēja komplektu, kurā ir latviešu autoru grāmatas: Māras Zālītes "To mēs nezinām. Sarunas ar Imantu Ziedoni", Ingas Ābeles "Kamenes un skudras" un Lato Lapsas "Indija ne pa jokam. Un Pakistāna arī".

Grāmatu lasīšana ir blomēnietes hobijs. Tāpēc, piedaloties loterijā, viņa sapņoja nevis par galveno balvu - aviokompānijas "airBaltic" biļeti turp un atpakaļ uz jebkuru šīs kompānijas galamērķi, bet par jaunu lasāmvielu. No laimētajām grāmatām viņa nevienu vēl nebija lasījusi, un domā sākt ar M. Zālītes sarunām ar I. Ziedoni.Ikdienā M. Zaharenko strādā akciju sabiedrības "Smiltenes piens" Blomes sierotavā par strādnieci siera cehā. Vakaros pēc darba palasīt gan sanākot tikai tik daudz, cik paņemt grāmatu un aizmigt ar to rokā, smaida blomēniete.

Viņai patīk lasīt visu ko, izņemot lubenes. Pie jaunām grāmatām Māra tiek, ne tikai tās nopērkot, bet arī aizņemoties no kaimiņiem. "Ko mēs, kaimiņi, katrs nopērkam, tad ar to maināmies."

Uz gadu abonēt ir ērtiAr piedalīšanos loterijās M. Zaharenko neaizraujas. Esot gan gadījies dažreiz laimēt kādu nieku, bet pirmo lielāko balvu blomēniete saņēmusi tieši šajā "Ziemeļlatvijas" akcijā.

M. Zaharenko ir cītīga mūsu laikraksta lasītāja daudzu gadu garumā. "Par ko tad lasīt, ja ne par sevi un kaimiņiem? Un visizdevīgāk ir abonēt avīzi uz gadu. Agrāk pasūtīju uz īsāku laiku un nokavēju termiņus," viņa stāsta.

Šobrīd blomēnietei vēl ir darba nespējas lapa, tāpēc esot īstais laiks jauno grāmatu lasīšanai. Viņas vaļasprieki ir arī ceļot vai strādāt dārzā, taču tik karstā laikā, kā šīs jūlija nedēļas, griboties uzturēties telpās.

Citas ziņas