Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Ziemeļlatvijas” dāvanu laiks turpinās

Laikraksta "Ziemeļlatvija" abonenti ir saņēmuši solīto dāvanu - kalendāru 2012. gadam ar skaistām fotogrāfijām un praktiskiem padomiem dārzkopjiem. Ieraugot šo kalendāru draugu vai radu mājās, arī citiem radusies vēlme to iegūt. Par to ir padomāts.

"Ziemeļlatvija" uzklausījusi vairāku cilvēku lūgumu un nākusi viņiem pretī, piedāvājot vienreizēju akciju: iespēju iegūt kalendāru tiem lasītājiem, kuri mūsu laikrakstu abonēs pirmo reizi, pasūtinot uz februāri vai ilgāku laika periodu.

Kalendāru skaits ir ierobežots, tāpēc šo dāvanu saņems tie akcijas dalībnieki, kuri pasteigsies abonēt "Ziemeļlatviju" pirmie. Pasūtināt avīzi var līdz 25. janvārim vai nu redakcijā Valkā vai Smiltenē, vai arī pasta nodaļās. Ja laikraksts ir abonēts pasta nodaļā, tad līdz 25. janvārim ir jāierodas redakcijā, līdzi paņemot abonēšanas kvīti. Jo ātrāk tas tiks izdarīts, jo lielākas būs izredzes saņemt mūsu kalendāru. Nopirkt atsevišķi to nav iespējams.

Kalendārs mājās pie sienas jau ir Smiltenes pagasta Kalnmuižas iedzīvotājai, pensionārei Birutai Kritnerei. Viņa regulāri abonē "Ziemeļlatviju", noslēdzot automātiskā maksājuma līgumu. Tas, ka naudu automātiski atvelk no bankas konta, ir ļoti ērti, it īpaši, ja veselības problēmu dēļ ir grūti iziet no mājas, atzīst pensionāre.

B. Kritnere priecājas par dāvanā saņemto "Ziemeļlatvijas" kalendāru. "Ļoti skaists! Tiem cilvēkiem, kuriem ir dārzs, noderēs arī praktiskie padomi," kalendāru, kas izdots ar sponsora - "Lattelecom" - atbalstu, slavē smilteniete.

Savulaik B. Kritnere strādājusi par kinomehāniķi, tad - par laboranti un tehnisko darbinieci Smiltenes tehnikumā. Pensijā viņa ir divus gadus un par jaunumiem savā pagastā, Smiltenes novadā un citviet bijušajā Valkas rajonā uzzina, lasot "Ziemeļlatviju". Daudzi avīzē aprakstītie cilvēki un vietas viņai ir pazīstami, tāpēc katrs laikraksta numurs tiek gaidīts un izlasīts ar interesi.

Citas ziņas