24. oktobrī gaidāms neparasts Pilnmēness, vēsta astrologi

2018. gada 24. oktobrī gaidāms visai neparasts pilnmēness – tā dēvētais Panteras Pilnmēness, kura ietekmi un enerģiju jutīsim jau nedēļu iepriekš.

Astrologiem un ekstrasensiem pilnmēness vienmēr ir īpašs notikums. Arī mediķi atzīst pilnmēness iedarbību uz cilvēka organismu. Tomēr ne visi pilnmēneši ir vienādi nozīmīgi.

Tomēr 24. oktobra Pilnmēness patiešām tāds būs, lūk, kāpēc. Tieši šajā laikā sakritīs vairāki unikāli faktori, kas izraisīs spēcīgu enerģijas uzliesmojumu.

Nosaukums Panteras Pilnmēness nav nejaušs – tieši šajā laikā var lieliem lēcieniem panākt un notvert savu veiksmi. Un dažiem cilvēkiem tas var būt arī bīstami.

Kas tad jāzina? Ir trīs svarīgas lietas, ko vajadzētu paveikt šajā pilnmēnesī, lai piesaistītu veiksmi nākamajam desmit gadu (!) periodam.

1. Jebkuras fiziskas aktivitātes palielinās enerģētisko aizsardzību vairākas reizes. Bet tas nozīmē, ka baumotāji, skauģi un citi nelabi ļaudis ies tev apkārt ar lielu līkumu.

2. Noteikti iedomājies kādu vēlēšanos, neatliec uz vēlāku laiku. Nodarbojies ar visu, kas tevi satrauc. Visu varēsi nokārtot ātri un viegli, ja to darīsi šajā periodā.

3. Pavadi pēc iespējas vairāk laika kopā ar mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem. Tas nostiprinās attiecības un piesaistīs finansiālu labklājību.

Ko nedrīkst darīt šai pilnmēnesī?
1. Nekādā gadījumā nedrīkst kritizēt un apspriest citus. Negatīvās emocijas vērsīsies pret to izplatītāju. Pat ja amata pienākumi liek izteikt kritiskas piezīmes – dari to maksimāli maigi un kopā ar kritiku noteikti pasaki ko patīkamu. Tas neitralizēs atgriezenisko negatīvo enerģiju.

2. Neslinko! Panteras Pilnmēness domāts tam, lai cilvēks būtu aktīvs. Slinkums var laupīt veiksmi finanšu lietās.

3. Pat ja tevi provocē, neielaidies konfliktos. Strīdoties tu zaudē savu veiksmi, un kāds to var izmantot. Domās novēli pretiniekam veiksmi, un šis vēlējums tev atgriezīsies atpakaļ.

Avots: “Tayni-Miro”

Dzīvesstils