CSDD aicina tehniskās apskates veikšanu neatlikt uz decembra pēdējām dienām 1

CSDD aicina autovadītājus, kuri plāno automobiļu tehnisko apskati veikt decembra beigās, veikt to savlaicīgi – decembra pirmajās 2 nedēļās. Visērtāk to darīt rīta stundās, kad tehniskās apskates stacijās novērojams vismazākais klientu skaits - šajā laikā pakalpojuma saņemšanai nepatērēsiet vairāk kā pusstundu.  

Ņemot vērā, ka iepriekšējos gados daudzi autovadītāji izvēlējās tehnisko apskati veikt tieši decembra pēdējās dienās, CSDD klientu apkalpošanas centros šajā laikā veidojās klientu pieplūdums. Tādēļ CSDD aicina šogad tehniskās apskates veikšanu neatlikt uz pēdējo brīdi, jo decembra beigās paredzēts daudz brīvdienu.

CSDD atgādina – lai paātrinātu tehniskās apskates procesu, ir iespējams jau savlaicīgi veikti visus maksājumu e-pakalpojumos e.csdd.lv.

Pieteikties tehniskajai apskatei uz noteiktu dienu un laiku var CSDD e-pakalpojumos https://e.csdd.lv/tapier/. Vienlaikus tiek saglabāts esošais iepriekšējās pieteikšanās veids, zvanot pa CSDD diennakts uzziņu tālruni 67025777.

Informāciju par CSDD klientu apkalpošanas centru darba laikiem var atrast CSDD mājaslapā www.csdd.lv sadaļā “Kontakti”.


Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Galējais idiotisms skati iet ziemā. Jāiet maijā, lai visu tekošo gadu un pusi nākmā var gāzt, un tad domāt remontēt vai izmest. Tagad decembrī vienu reizi samaksās ceļa nodokli, un j sūtīs pa pli, td arī no jauna janvārī.

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 17:58

Dzīvesstils