Izcelsim labo darbu veicējus krīzes pārvarēšanai, nominējot balvu konkursam “Cilvēka izaugsmei”

Piedzīvotā ārkārtējā situācija valstī ir pierādījusi, ka grūtībās sabiedrība spēj apvienoties, lai sniegtu atbalstu tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Un Covid-19 radītās krīzes laiks izgaismojis neskaitāmas iniciatīvas – labos darbus, sniedzot atbalstu tiem, kas nonākuši grūtībās krīzes dēļ, kas izpaužas kā sociālo pakalpojumu sniegšana, brīvprātīgais darbs, ziedojumi, dažādas uzņēmumu sociālās atbildīgas aktivitātes un citādas formas atbalsts. Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā vēlas šiem varoņiem pateikties, pasniedzot balvu “Cilvēka izaugsmei”. 

Konkurss balva “Cilvēka izaugsmei” šogad norisināsies jau septīto gadu un tā ir kļuvusi par skaistu tradīciju, kurā tiek godināti cilvēki, organizācijas un uzņēmumi, kas ir atraduši veidus, kā palīdzēt citiem, kas nonākuši grūtībās, celt apkārtējo cilvēku dzīves kvalitāti un Latvijas labklājību. 

Konkursa mērķis ir izcelt šo lielisko cilvēku, organizāciju un uzņēmumu paveikto sabiedrības labā, godināt labo iniciatīvu veicējus un sniegt iedvesmu, pozitīvu piemēru. Tomēr šogad organizatori vēlas izcelt tās iniciatīvas, kas ir īstenotas, lai pārvarētu krīzi un sniegtu atbalstu tiem, kas nonākuši grūtībās.  Aicinām Latvijas iedzīvotājus izvirzīt pretendentus (privātpersonas, organizācijas, uzņēmumus) balvai “Cilvēka izaugsmei”, kas ļaus izskanēt pateicības vārdiem plašāk un skaļāk. 

Aicinām balvas pretendentus nominēt četrās kategorijās:

  • Par sociālo atbildību – par izciliem sasniegumiem sabiedrības attīstībā, veicot darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas, finanšu vai organizatoriskos resursus.
  • Par izcilu ieguldījumu izglītībā – par izglītības, mācību kvalitātes un pieejamības veidošanu iedzīvotājiem jebkurā dzīves posmā.
  • Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā – par veselīga dzīvesveida veicināšanu, indivīda un sabiedrības veselības un labklājības atbalstīšanu un uzlabošanu, kā arī nevienlīdzības mazināšanu veselības aprūpes jomā.
  • Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē –  par bērnu un jauniešu labklājības, veselīgas attīstības sekmēšanu, mīlošas, stabilas aprūpes nodrošināšanu, ieskaitot ārpusģimenes aprūpi.

Pieteikumu balvu konkursam iespējams iesniegt elektroniski, aizpildot anketu https://ej.uz/kyop  līdz 2020. gada 12. jūlijam, pievienojot pretendenta iniciatīvas aprakstu, mērķi un rezultātu. 

Lai gūtu plašāku informāciju par balvu “Cilvēka izaugsmei” un iepriekšējo gadu laureātiem, aicinām apmeklēt “Cilvēka izaugsmei” oficiālo mājas lapu www.cilvekaizaugsme.lv


Dzīvesstils