“Latvijas Nafta” jaunā dizaina kafijas krūzītes radījuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazie pacienti

“Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacijās pieejamo jaunā dizaina kafijas krūžu dzīvespriecīgos zīmējumus radījuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazie pacienti. Turpmāk vienu euro centu par katru nopirkto šī īpašā dizaina krūzi saņems Bērnu slimnīcas fonds. Iegūtie līdzekļi tiks tērēti mazo pacientu labā.

“Augstu novērtējam Bērnu slimnīcas fonda darbu, ar kura atbalstu tiek risināti dažādi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas attīstības jautājumi, lai mazie pacienti saņemtu labāko iespējamo veselības aprūpi. Tāpēc mūsu atbalsts ik gadu ir bijis finanšu ziedojums Bērnu slimnīcas mērķu sasniegšanai. Ir īpašs prieks par to, ka šogad ziedojumam esam radījuši jaunu kvalitāti ar pievienoto vērtību. Kafijas krūžu dizaina veidošanā iesaistījām bērnus, tādējādi viņu ikdienu slimnīcā padarot nedaudz aizraujošāku. Jautrie un košie bērnu zīmējumi uz kafijas krūzes turpmāk priecēs ikvienu “Latvijas nafta” klientu, un viņu sirdis noteikti sildīs apziņa, ka euro cents no katras iegādātās īpašā dizaina kafijas krūzes nonāks Bērnu slimnīcas fondam – bērniem,” gandarīta valdes priekšsēdētāja padomniece Ilze Lāta.

“Esam ļoti priecīgi un pateicīgi par atbalstu, kādu saņemam no “Latvijas Nafta”! Ziedotie līdzekļi daudziem bērniem Latvijā ir palīdzējuši atgūt un uzlabot veselību, savukārt iniciatīva kopā ar Bērnu slimnīcas pacientiem zīmēt dizainu kafijas krūzītēm ne tikai sagādāja prieku un atklāja jaunus talantus, bet arī turpmāk palīdzēs uzlabot apstākļus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā un sniegs atbalstu tiem bērniem, kuriem nepieciešamā medicīniskā palīdzība nav valsts apmaksāta!” pateicību pauž Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Desmitiem aizraujošo zīmējumu radīja bērni, kuri, esot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, Rīgā aktīvi zīmēja degvielas uzpildes stacijas, ar naftas ieguvi un automašīnām saistītas tēmas, lai kāds no šiem zīmējumiem rotātu jaunā dizaina kafijas krūzes, saņēma dāvanā galda spēles un dāvaniņas ar Latvijas simtgades motīviem. 

“Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacijas pēc rekonstrukcijas kļūst par mūsdienīgām, pilna servisa degvielas uzpildes stacijām ar veikalu un kafejnīcu, kas darbojas visu diennakti. Rekonstruētās “Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacijas pieejamas Rīgā, Siguldā, Smiltenē un Grenctāles robežkontroles punktā, Bauskas novadā. 

Dzīvesstils