Māmiņu Klubs rīkos Simtgades Māmiņu Kongresu 3

Vecāku apvienība un medijs “Māmiņu Klubs” š.g. 24.novembrī jau otro gadu pēc kārtas rīkos Māmiņu Kongresu - bez maksas izglītojošu pasākumu topošajiem vecākiem un jaunajām ģimenēm. Ar plašu programmu tiks pulcēti ap 2000 vecāku, kas klātienē tiksies ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem. Pasākums visas dienas garumā norisināsies Jūrmalā, viesnīcā “Semarah Hotel Lielupe”.

Simtgades Māmiņu Kongress šogad veltīts nākotnes mazulim - kā izauklēt un izaudzināt laimīgu un veselu personību? Kongresa programmā būs dūlu, vecmāšu, ginekologu, pediatru un citu veselības ekspertu lekcijas un konsultācijas. Topošās māmiņas saņems bez maksas diagnostiskos izmeklējumus no “MFD Veselības grupas” speciālistiem, bet bērnus priecēs plaša izklaides programma ar radošajām meistarklasēm un burbuļšovu.

Pasākums norisināsies “Semarah Hotel Lielupe”, kas jau otro gadu pēc kārtas atbalsta veselības veicināšanas aktivitātes sadarbībā ar “Māmiņu Klubu”. Simtgades Māmiņu Kongress tiks translēts arī video tiešraidē, un to varēs vērot māmiņas no visas Latvijas. 

Līdztekus lekcijām un konsultācijām Kongresa dalībnieki varēs iepazīties arī ar jaunumiem māmiņu un bērnu precēs, pakalpojumos un nevalstisko organizāciju darbībā. 

“Īpaši uz Simtgades Kongresu aicinām topošos vecākus, un pat tās ģimenes, kas tikai vēl plāno ģimenes pieaugumu, jo pamati veselīgai bērna attīstībai tiek likti jau idejā par mazuli. Lai izaugtu laimīgs un vesels Latvijas nākotnes bērniņš, mums - vecākiem, jābūt

pietiekami izglītotiem un gataviem uzņemties mīlestības pilnu aprūpi. Tāpēc Simtgades Māmiņu Kongresā mēs runāsim par veselīgu grūtniecību, bērnam un māmiņai draudzīgām dzemdībām, jaunākajām metodēm zīdaiņu aprūpē, bērnu psiholoģiju un veiksmīgām attiecībām ģimenē”, stāsta “Māmiņu Klubs” vadītāja Baltijas valstīs Sandija Salaka. 

Šogad Kongresā paredzētas vairāk nekā 50 dažādas aktivitātes un piedalīsies 35 dažādi lektori un speciālisti. Pērn pasākums pulcēja ap 2500 vecāku un to atklāja Veselības ministre Anda Čakša.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Vairāk par pasākuma programmu Facebook Simtgades Māmiņu Kongress 24.novembrī

20181024-1504-logo-lv-maminu-kongress-cu

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Šīm kongresam nav nekādas jēgas, jo tiem kam Jūrmala nebūs attālums, ja utagad ir gudri kā izaudzināt personību, savukārt KPV un Kraukļa eloktorāta padibenes, kujri bērnus ražo ieraujot, Jūrmalā nebrauks, jo labāk lieko pudeli nopirks.
Kongresus bija jārīko katrā sūdu ciemā Latvijas teritorijā, kur bērni tiek laisti pasaulē, - jo neviens negribēja, bet tā iznāca.

pirms 2 gadiem, 2018.10.24 17:57

lukiasmi

Tie, kas daudz izmuldās un apvaino citus, var kādreiz klusā rudens vakarā pakrist un traumēt žokli. Jābūt uzmanīgam, ja noniecina visu un visus. Var dabūt atpakaļ, ka maz neliksies.

pirms 2 gadiem, 2018.10.26 12:51

bezugunsnavdumu

bet tos kuri draud, tos nebūs ilgi jāmeklē, lukiasmi jau gatavs.
labāk aprij kotleti un ierauj, kpv fans.

pirms 2 gadiem, 2018.10.27 09:28

Dzīvesstils