Noslēdzies bērnu zīmējumu konkurss “Uzzīmē ziemas prieku!”

Noslēdzies portāla ziemellatvija.lv rīkotais bērnu zīmējumu konkurss “Uzzīmē ziemas prieku!” un noskaidroti labākie zīmējumi laikraksta “Ziemeļlatvija” darbinieku vērtējumā.

Šoreiz konkursam tika atsūtīts rekordliels zīmējumu skaits – 232 zīmējumi ne tikai no Smiltenes, Valkas un Strenču novadu jaunajiem māksliniekiem, bet arī no Valmieras, Salaspils, Daugavpils, Naujenes un citām Latvijas tuvām un tālām vietām.

Laikraksta “Ziemeļlatvija” darbiniekiem nenācās viegli izvērtēt visus iesūtītos darbus un izvēlēties labākos no tiem, jo visi dalībnieki bija centušies un katrs zīmējums savā ziņā bija labākais. Tomēr galu galā, apkopojot visus rezultātus, tika noskaidroti tie darbi, kas laikraksta darbiniekiem patikuši vislabāk.

Par konkursa “Uzzīmē ziemas prieku” labāko darbu autoriem “Ziemeļlatvijas” vērtējumā kļuva: Sindija Šaldere (9 gadi), Gerda Anna Zunte (14 gadi), Zane Mežīte (8 gadi), Una Čapa (5 gadi), Miks Bisenieks (11 gadi), Emīls Ozols (11 gadi), Marta Balode (5 gadi) un Ieva Dubrovska (4 gadi). Konkursa uzvarētāju darbi tiks publicēti laikraksta “Ziemeļlatvija” 5. februāra numurā.

Labākie dāvanā saņems vienu no šīm izdevniecības “Dienas grāmata” pasaku grāmatām – Kārlis Skalbe "Pasakas”, Andra Manfelde "Pasaka par sniega kurmi", Lilija Berzinska "Meža pasaka", Lilija Berzinska "Lamzaks meklē Lamzaku".

Ar mākslinieku kontaktpersonām laikraksts “Ziemeļlatvija” sazināsies personīgi.

“Ziemeļlatvija” visiem konkursa dalībniekiem saka – Liels Paldies!

Dzīvesstils