Šonedēļ varēs saņemt bezmaksas juristu konsultācijas

Lai veicinātu iedzīvotāju informētību par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību ārkārtējās situācijas apstākļos, kā arī nodrošinātu juridisku atbalstu strīdu risināšanā un iespējamo seku novēršanā, sākot no pirmdienas, 18. maija, līdz piektdienai, 29. maijam, darba dienās no pulksten 10 līdz 16 ikvienam būs iespējas saņemt bezmaksas attālinātas juridiskās konsultācijas. Tās sniegs augsti kvalificēti juristi.

Konsultēties ar juristiem varēs par tēmām: ģimenes tiesības, aizsardzība no vardarbības, cietušo tiesības, darba tiesības, saistību izpilde, zaudējumu piedziņa, maksātnespējas process un vēl citām.
Lai saņemtu konsultācijas norādītajā laikā, jāzvana uz bezmaksas informatīvo tālruni 116006 vai jāraksta, izmantot tiešsaistes konsultāciju rīku interneta vietnē www.cietusajiem.lv. Zvanītājam ir svarīgi pirms konsultācijas noformulēt jautājumu. Turklāt ir vēlams atrasties telpā un rast iespēju pierakstīt svarīgo informāciju.
Šo akciju rīko Juridiskās palīdzības administrācija sadarbībā ar juridiskās palīdzības sniedzējiem un biedrību “Skalbes”.

Dzīvesstils