Topošās māmiņas interneta vidē saņems profesionāļu konsultācijas

Lai topošās māmiņas labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, SIA “Vidzemes slimnīca” martā rīkos vairākas tiešsaistes nodarbības par aktuālām tēmām. Šajā ārkārtas situācijas laikā tas ir ērts un drošs veids, kā izglītot šo mērķauditoriju.

SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila informē, ka tiešsaistes nodarbību laikā zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Plānots, ka nodarbību dalībnieces iepazīstinās ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai kā ļoti svarīgam priekšnoteikumam fiziski un emocionāli normālai bērniņa attīstībai.

Lai piedalītos tiešsaistes nodarbībās topošajām māmiņām, vispirms jāaizpilda anketa Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā pa tālruni 64202595.

Dzīvesstils