Vēl nedēļu iespējams bez maksas nosūtīt ziedojumus uz dzīvnieku patversmēm ar kurjeru

Sūtījumu pārvadātājs “DPD Latvija” līdz februāra beigām aicina iedzīvotājus izmantot bezmaksas kurjerpiegāžu iespēju un atbalstīt patversmēs mītošos dzīvniekus. Labdarības akcijas “Sasildi ķepas!” ietvaros ikviens atbalstītājs vēl līdz 28. februārim var par brīvu nosūtīt ziedojumus uz patversmēm visā Latvijā ar kurjera starpniecību.

Dzīvniekiem patversmēs gada aukstajā sezonā īpaši noderīgi ir dažādi ieklājamie materiāli, segas, dvieļi, gultasveļa un citi tekstilizstrādājumi. Tāpat iedzīvotāji aicināti ziedot kvalitatīvu barību un konservus suņiem un kaķiem, suņu pavadas un siksnas, dzīvnieku guļvietas, kaķu tualetes kastes un smiltis, kā arī citas patversmes iemītniekiem nepieciešamās lietas.

Lai izmantotu ziedojumu bezmaksas nosūtīšanas iespēju, līdz šā gada 28. februārim ikviena privātpersona, uzņēmums vai izglītības iestāde var sarūpēt sūtījumu svarā līdz 31,5 kg, iepakot to kastē un pieteikt kurjeru, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruni 67 387 284. Kurjers ieradīsies ziedojumam pakaļ uz jebkuru vietu Latvijā un nogādās to sūtītāja izvēlētajā patversmē akcijas ietvaros.

“Sasildi ķepas!” ietvaros ziedojumus bez maksas iespējams nosūtīt uz šīm patversmēm:

  • “Astes un Ūsas” Alūksnē;
  • Jēkabpils dzīvnieku patversme;
  • “Lauvas sirds” Liepājā;
  • Ogres dzīvnieku patversme;
  • “Mežavairogi” Ķekavā.


Dzīvesstils