Aicina brīvprātīgos ūdens dzirdinātavas izbūvei suņu patversmē "Ulubele"

Nebanku kreditētāja AS "4finance" fonds "Labie darbi" izsludinājis labdarības akciju "Lielais vasaras darbs" ar mērķi izbūvēt centralizētu ūdens padevi un papildu nojumes dzīvnieku patversmē "Ulubele", aģentūru LETA informēja fonda izpilddirektors Toms Jurjevs

Akcija norisināsies sestdien, 23.jūlijā, tās laikā brīvprātīgie ar kopīgiem spēkiem ierīkos centralizētu ūdens padevi jaunajos suņu voljeros, uzcels papildu nojumes dzīvniekiem, sakops patversmes teritoriju.

Lielais iemītnieku skaits patversmē šovasar radījis steidzami risināmu problēmu, jo patversmes darbinieki karstajā laikā vairs nespēj iznesāt daudzos ūdens spaiņus suņu dzirdināšanai.

"Ūdens spaiņi jāiznēsā rokām, katram patversmes darbiniekam ik dienas tas aizņem vismaz pāris stundas. Šo laiku varētu izmantot lietderīgāk, tādēļ aicinu apvienot spēkus un ierīkot ūdens apgādes sistēmu suņu voljeros, izbūvēt papildu nojumes, kur dzīvniekiem patverties no saules un lietus, kā arī sakopt patversmes apkārtni," sacīja Jurjevs.

Viņš arī norādīja, ka darbiem 23.jūlijā īpaši nepieciešama santehniķu, galdnieku, būvnieku, suņu pastaigās vedēju un meža sakopēju palīdzība. Fonds ziedos būvdarbos nepieciešamos materiālus, nodrošinās profesionālu būvnieku komandu un palīdzēs vadīt projektu ūdensvada ievilkšanai.

Savukārt nokļūšanai "Ulubelē" tiks sarūpēts autobuss tiem palīgiem, kuriem nav sava transporta. Pieteikties darbiem var mājaslapā "www.labiedabi.lv".

"Lielā vasaras darba" organizatori īpaši aicina pieteikties santehniķus, galdniekus un citus meistarus, kuri var ierasties ar savu instrumentu kasti. Lai arī par darba rīkiem ir padomāts, pulcējoties lielam skaitam palīgu, to var būt par maz.

"Ulubele" atrodas Rīgas rajona Līčos, tajā mīt apmēram 250 dzīvnieki.

"4finance'' fonds ''Labie darbi" jau vairāk nekā sešus gadus aktīvi atbalsta mērķtiecīgus cilvēkus visā Latvijā, palīdzot īstenot idejas kultūras, izglītības, sporta un vides jomā. Līdz šim realizēti vairāk nekā 270 projekti ar kopējo ziedoto summu, kas pārsniedz 1 428 936 eiro.

Mīluļi