Atturīgais, skaistais Darko ieguvis savu ģimeni ! 2

 Saņēmām laimīgu ziņu! Ulubeles skaistais Darko devies uz skaisto Vidzemes pilsētu - Cēsīm. "Paldies ziemeļlatvija.lv par publikāciju un Zanes ģimenei par sirds darbu!" pateicas patversmes komanda.


Viņa rados noteikti ir lielie, cēlie malamuti, bet tas netraucēja kādu personu aizvadītā gada decembrī skaisto suni izlikt no mašīnas Rīgā, Sīmaņa ielā. Tuvējo māju iedzīvotāji baroja, paši meklēja jaunus saimniekus, bet nāca lielais sals un dzīvnieks nonāca lielākajā Latvijas patversmē – Ulubelē Līčos. Viņu iesauca par Darko, jo vakaros, kā no tumsas uz mums veras gaišais suņa purniņa veidols un brūni zilās acis. 


Darko ir apmēram 5 gadus jauns, liels, skaists, sākumā atturīgs, jo nelec virsū, neuzbāžas ar savu draudzību. Viņš nav izrādījis agresiju, bet noteikti būs suns, kurš savējos sargās. 


Ja Tev ir iespēja, tad atbrauc uz Līčiem un iepazīsties ar karaliski skaisto suni un šodien 219 tādiem pat bēdu brāļiem un māsām, kur katrs , sastindzis sēž un gaida, kad Ulubeles patversmes vārtos parādīsies cilvēks. Varbūt tas būs tieši viņa cilvēks? 


Pastāsti draugiem par Darko. Ja ir jautājumi, zvani – 27863333 ( Zanda), raksti – [email protected]

Komentāri 2

Mīluļi