Dzīvnieku SOS: Alkst pēc labiem un gādīgiem saimniekiem

Smiltenē, kādā privātmājā Raiņa ielā, jau aptuveni trīs nedēļas ir pieklīduši trīs kaķēni. Mājas saimniecei Ligitai Cīrulei sirds nespēja pretoties mazajām radībiņām. Sieviete sāka barot mincīšus, taču ilgstoši visus nevar paturēt.

“Šī jau ir kāda trešā nedēļa, kad mazie kaķēni dzīvo pie mums saimniecības ēkā. Sākumā pieklīda pie kaimiņiem, bet kādu dienu, pārnākot no darba, viņi bija te. Bija žēl, sāku barot. Patu paturēt visus trīs nevaru, jo mājās jau ir divi kaķi un suns,” stāsta smilteniete.

Viņa nolēmusi paturēt runcīti, bet divām kaķu meitenītēm meklē gādīgus un labestīgus saimniekus. Kaķenes varētu būt aptuveni divus mēnešus vecas. Sākumā mājiniekiem rokās nav devušās, taču tagad kļuvušas mīlīgas.

L. Cīrule cer, ka ar “Ziemeļlatvijas” starpniecību izdosies veiksmīgāk sameklēt labus cilvēkus, kuri labprāt paņemtu vienu vai abas kaķenītes. “Piedāvāju arī draugiem un paziņām, bet visiem jau ir kaķi vai suns, citiem savukārt ir veselības problēmas vai bērnam alerģija, kas liedz uzņemties vēl rūpes par dzīvniekiem,” pastāsta sieviete.

Viņa atceras, ka pērn darbavietā arī reizē pieklīda trīs kaķi, kuriem veiksmīgi izdevās atrast mājas. Tāpēc arī šoreiz tic, ka viss izdosies. Labiem un gādīgiem saimniekiem lūgums zvanīt L. Cīrulei uz 26737224.

Mīluļi