Dzīvnieku SOS: Astronautu Māras krustdēls – kautrīgais Lilo!  3

Divus apmēram 7 mēnešus jaunus kucēnus vasaras sākumā atrada pie Jaunciema kapiem. Abi rudi, gludspalvaini, slaidi. Vienam ausis stāv kā stirnai, otram skaisti noļukušas. Viens – bravūrīgāks, otrs – kautrīgs. 


Patversme Ulubele Līčos septembra beigās uzsāka projektu „Draugs draugam” . 13 sabiedrībā zināmi cilvēki brauca uz patversmi, izvēlējās sev krustbērnus, savukārt fotogrāfs Nils Vilnis iemūžināja pirmo tikšanos. Rezultātā tapa sirsnīga izstāde, kuras 13 foto šobrīd apskatāmi Ulubeles kaķu viesistabā Līčos. 

Māra Upmane – Holšteina izvēlējās kautrīgāko pie Jaunciema kapiem atrasto brālīti, kuru Līču komanda jau bija nosaukusi par Lilo. Suns ir vidēji smalka augumiņa, nu jau gadu vecs. Māra un Lilo ļoti cer, ka reiz patversmē ienāks forša, aktīva ģimene un izvēlēsies tieši viņu – suni ar skaisti noļukušajām austiņām un drusku bēdīgo acu skatienu.  

Cilvēk, Tu, kas dzīvo skaistajā Vidzemē, brauc ciemos uz Līčiem – uz lielāko Latvijas dzīvnieku patversmi! Nepērc draugu, bet dāvā mājas kādam no 180 Ulubeles iemītniekiem. Varbūt Tev jau ir sirdī iekritis Lilo? 

Ulubele strādā katru dienu no plkst. 10 – 17. Zvani : 27863333 vai raksti [email protected] 

Komentāri 3

vilks

Nepērc draugu...
Nopirkt kucēnu bieži vien sanāk lētāk, nekā samaksāt patversmes pieprasīto summu.

pirms 7 gadiem, 2014.01.14 16:08

Ragana

Pilnīgas muļķības. Ziedo tik, cik vari, galvenais, lai dzīvnieks labās rokās :)

pirms 7 gadiem, 2014.01.14 20:47

Ieva

Pirms gada adoptējām jau vakcinētu, sterilizētu gadu jaunu kolosālu suņu meiteni.
Nekādu cenu mums nesauca. Jautājām, vai 25 Ls ziedojums būs labs. Bija labi.

pirms 7 gadiem, 2014.01.14 16:34

Mīluļi