Dzīvnieku SOS:Divas jaukas sunītes meklē mierīgu dzīvi mazpilsētā vai laukos 6

Martiņai ir nepilni 4 gadi un viņas dzīslās rit takša asinis. Atrasta klīstam Rīgā – Lucavsalā milzu salā, viņa jau 1,5 gadu dzīvo lielākajā Latvijas patversmē – Līčos. Pēc sterilizācijas kucīte dikti apvēlās un tagad ir omulīgākais dzīvnieciņš Ulubelē. Viņa ir zinātkāra, drusku kautrīga, ļoti mīlīga. Labi sadzīvo ar sugas brāļiem un māsām. Patīk cilvēka bērni. Dzīvojot laukā – voljērā, Martiņa ir pierādījusi, ka nerok un neko neposta. 

Pirms 2 gadiem pie mums nonāca ~5 gadus jauna, ļoti nomocīta, vidēji maza augumiņa kucīte ar prāvu mazuļu pulciņu. Visi apaļi un dūšīgi! Mamma, līdzīga ģindenītim, bija centusies un sevi atdevusi par mazo dzīvību un veselību. Viņa ir bija tik sirsnīga, ka iesaucām mīļi - par Dacīti.


Reiz kāda lepna cilvēksieva, meklējot smalka augumiņa suni, par viņu nicīgi sacīja, - nu šito mazo, neglīto šakāli jau neviens negribēs. Bet mēs ticam, ka reiz Līčos ienāks cilvēks, kurš izvēlēsies tieši viņu – smalciņo, mierīgo 7 gadus jauno suņu sieviņu Dacīti, kura, līdzīgi kā filmā „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, uzticīgi sekos katram saimnieces vai saimnieka solītim. Viņa nekad nedosies projām no mājām, jo kaut kur varētu būt interesantāk. Viņa būs uzticīga savam cilvēkam un vietiņai, ko viņai ierādīs – galvenais, lai tās būtu mājas.


Līči, kas atrodas uz Ērgļu ceļa Rīgas virzienā, apmeklētājiem atvērti katru dienu. Ja Tev ir jautājumi , zvani – 27863333. 230 lielāki, mazāki, vecāki un jaunāki suņi gaida savu cilvēku. 


Ulubele jau tagad saka paldies atsaucīgajiem Smiltenes novada ļaudīm. Varbūt rudens pusē, kad lauku darbi būs apdarīti, varēsim sarīkot Līčos adoptēto mīluļu salidojumu ? 

Komentāri 6

šaubas

Smilteniešiem ar to dzīvnieku mīlestību,nu tā.. ne visai...

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 20:29

Ieva

Jāvaimanā šeit ir par 3 iepriekšējiem komentāriem ;(. Sunītes ir Līču patversmē, kur gaidīs adoptētājus, cik ilgi tas būs nepieciešams. Ja Smiltenē kādam vajag jauku sunīti vai kāds meklē sunīti saviem jau sirmajiem vecākiem, tad būtu jauki palīdzēt. Tāpēc arī es dalos ar šo ziņu.

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 08:24

...

Tad ieva arī ņem tās kuces pie sevis un nevaimanā

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 10:12

To...

Tādi kā jūs, kuri kritizē cilvēkus, kas glābj dzīvniekus, šos dzīvniekus pamet.

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 14:06

Mīluļi