Dzīvnieku SOS: Draugs Tavai omītei – 2 mazi suņi meklē cilvēku  7

Cukuriņš 

7 gadus jaunam, maza auguma Cukuriņam nomira saimnieks. Suns ir kārtīgs, mīl pastaigas, bet ļoti skumst. Kad kāds izvēlas ar viņu iziet Līču pļavā vai mežā – austiņas saspicējas un Cukuriņš rāda, ka prot priecāties. 


Puika 

Viņš ir augumā pats mazākais Ulubeles iemītnieks. Februārī atrasts klīstam gar lielveikalu. Neviens viņam pakaļ neatnāca. 6 – 7 gadus jaunais mazsunis ir žiperīgs un varonīgs. Viņam piemīt niķis – es negribu, ka mani liek pie pavadiņas, tāpēc suņukam tiek meklēti saimnieki ar māju vai lauku saimniecību. 


Ulubelē, kas atrodas Līčos, katru dienu savu cilvēku gaida 180 suņi.5 labi iemesli dzīvnieka adoptēšanai no Ulubeles 

1. Sirds darbs

Iegūsi draugu – kādu, kas pa īstam prot novērtēt uzticību un mīlestību. Tu uzdāvināsi kādam astainim pilnvērtīgu dzīvi, atdodot ticību Cilvēkam – paveiksi īstu sirds darbu!


2. Raksturu saderība

Pieaugušam dzīvniekam ir savs, jau izveidojies raksturs – tāpat kā tev, tāpēc katram ir iespēja atrast sev, saviem dzīves apstākļiem un ģimenei piemērotāko draugu - lielu vai mazu.


3. Pārbaudīts un aprūpēts dzīvnieks

Dzīvnieki ir vakcinēti, attārpoti un atbilstoši vecumam sterilizēti. Visi suņi ir čipēti un ar Eiropas pasēm. Varēsi ātri atrast, ja suns nejauši noklīst. Varēsi ņemt līdzi ceļojumos.


4. Atlaides pie Ulubeles draugiem

Tavs adoptētais dzīvnieks saņems atlaides vakcinēšanai, vetārsta apmeklējumam, barībai un citām nepieciešamām lietām Ulubeles klīnikā vai pie mūsu sadarbības partneriem.


5. Vienmēr gaidīts Ulubelē

Mūsu klīnikā par ļoti draudzīgām cenām varēsi sterilizēt adoptēto kaķēnu vai kucēnu; saņemsi 50% atlaidi Ulubeles dzīvnieku viesnīcā un vienmēr būsi mīļi gaidīts ciemos kā savējais.


Ja Tev ir jautājumi, zvani –  27863333, raksti – [email protected]

Komentāri 7

zita

es loti gribetu suniti bet dargi jamaksa dzivojam madona laukos.

pirms 7 gadiem, 2014.05.27 15:33

daiga

ja,suniti veletos,bet cela izdevumi ir lieli+maksa par suniti ari nau nekada maza,ta jau tie dzivnieki krajas patversmes,vis atduras pret naudinju kas jasamaksa par jauno DRAUDZINJU.

pirms 7 gadiem, 2014.05.27 16:28

daiga

dzivoju lauku seta un labrat pienemtu,bet-NAUDINJA ir tik cik ir.

pirms 7 gadiem, 2014.05.27 16:30

Ilvija

Daiga, kas notiks kad suns saslims, mocīsies un tiks pamests, jo par zālēm un ārstu būs jāmaksā? Es šādiem cilvēkiem vispār suņus nedotu.

pirms 7 gadiem, 2014.05.28 11:51

Ulubele

Suns Cukuriņš, pateicoties cilvēkiem, kuri šo rakstu ieteica sociālajos tīklos, šodien devās uz mājās Pierīgā!
Gaida vēl Puika!

pirms 7 gadiem, 2014.05.29 19:43

Mīluļi