Dzīvnieku SOS: Dzīvnieks pakļuvis zem auto!(Papildināts!) 15

Smiltenē, Limbažu un Rīgas ielas rajonā, jau vairākas dienas savā nodabā klejo neliela auguma suns. Visbiežāk viņš uzturas pie Rīgas ielā esošā uzņēmuma sarga būdiņas. 


Darbiniece Gunta “Ziemeļlatvijai” stāsta, ka suns ir draudzīgs, taču viņam patīk riet uz braucošām automašīnām un velosipēdistiem. Ap kaklu četrkājainajam draugam ir siksniņa, vizuāli šķiet labi barots.


Ja esiet atpazinis savu mīluli vai ziniet tā saimnieku, aicinām doties uz iepriekš pieminēto sarga būdiņu, kur suns labprāt uzturas gan pa dienu, gan nakti.

Papildinājums: 

Šodien portāls smiltene24.lv, atsaucoties uz informāciju dzīvnieku aizsardzības biedrības "Trīnīte" sociālās vietnes Draugiem.lv lapā. ziņo, ka pirmdien, 7.martā, Smiltenē, Limbažu ielas 10, apkārtnē atrasts notriekts apmēram divus gadus jauns suņu puika. Suns ir vidēja auguma - nedaudz zem ceļgala. Suņuks ir čipēts, bet čips diemžēl nav reģistrēts.Šobrīd suns atrodas Valmierā vetārstu uzraudzībā. Biedrības pārstāvji gaida zvanu no saimnieka uz numuru 20386212

20140407-1314-screenshot-1.jpg

PAPILDINĀJUMS: No dzīvnieku aizsardzības biedribas "Trīnīte" : No rīta puses mums ziņoja, ka šis suņuks notriekts guļ uz ielas Smiltenē. 
Paldies Diānai, kura nekavējoties atrada transportu un suņuks tika nogādāts veterinārajā klīnikā Valmierā. 
Tika konstatēts, ka suņukam ir čips. Bet.. tas nav reģistrēts un saimnieku atrast mums pagaidām nav izdevies. Esam apzvanījuši tuvējās veterinārās klīnikas, lai uzzinātu vai suņuks nav čipēts tur, diemžēl bez rezultātiem. Esam izplatījuši informāciju sociālajos tīklos ( http://dra.lv/gNZSGL ), ka meklējam saimniekus un pēdējās stundas laikā saņēmuši vairākus zvanus, ka kādu laiku atpakaļ, suņukam caur sludinājumu portāliem tika meklētas jaunas mājas un tagad suņuks jau kādu laiku klaiņo pa Smilteni. Izmests???
Cerēt uz brīnumu un gaidīt, kad uzradīsies saimieks nevaram.. suņuks ir notriekts un mocās. 
Veterinārajā klīnikā suņukam jau ir sniegta pirmā palīdzība, uztaisīts rentgens (gūžas kaula lūzums vairākās vietās). Atklājies, ka suņuks urinē ar asinīm. Rēķina summa aug.. rentgens, pretsāpju, pretiekaisuma zāles, sistēmas.. Patreiz suņuks ir ievietots stacionārā..
Vai ļausim viņam dzīvot un turpināsim ārstēšanu? Mēs esam PAR, bet ir vajadzīga Jūsu palīdzība, lai mēs to varētu izdarīt.

ZIEDOJUMU KONTS:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
SWIFT kods: UNLALV2X
Mērķis – cietušajam suņukam

Ziedojumiem no ārzemēm caur Pay Pal, piesaistītais e-pasts: [email protected]

Suņukam būs ļoti aktuāls pagaidu māju jautājums. Ideālā variantā, protams, īstās mājās. 
Ja esi gatavs uzņemties aprūpi, zvani mums 28832394 vai raksti [email protected]
Ja esi veterinārārsts, lūdzu, pārbaudi vai neesi ievietojis čipu ar nr.9000164000282302
Nospied sirsniņu un padod šo informāciju un lūgumu pēc palīdzības tālāk! Jau iepriekš sakām visiem lielu paldies!


Papildinājums: Bēdīga ziņa. Nupat saņēmām ziņu no dzīvnieku aizsardzības biedrības "Trīnīte", ka sunītis ir nomiris. Vakar viņu pārveda uz Rīgu pie vētārstiem, taču arī viņi nespēja palīdzēt.


"Trīnīte" pateicas visiem ziedotājiem, kas palīdzējuši nosegt suņuka ārstēšanās izdevumus. Aptuvenā izdevumu summa ir ap 500 eiro. Biedrība lūdz cilvēkiem vairs neziedot, jo, kā jau paši saprotiet, tas vairs nav nepieciešams.


Jāpiebilst, ka īstie saimnieki tā arī neatsaucās, taču kāda sieviete no Valkas puses bija gatava suņukam dot mājas. Diemžēl par vēlu.

Komentāri 15

diemžēl

tas bija sagaidāms. Tas suns ķēra katru braucēju - vienalga - uz diviem vai četriem riteņiem un mašīnas īpaši. Tajā pašā laikā visu diennakti šā suņa vankšķēšana, mašīnas dzenot, arī krita jau uz nerviem. Galu galā priekš šādiem gadījumiem tomēr ir dzīvnieku patversmes, nevis uzņēmumu žēlsirdīgu sargu mājas.

pirms 7 gadiem, 2014.04.07 13:25

blusa

Priekš šādiem gadījumiem ir SAIMNIEKS!!! Kurš tika meklēts visos iespējamos veidos, bet - vai pats arī meklēja savu suni???!!! Beidziet piesaukt patversmes kā visu šo problēmu lāpītājas!!! Jā, skumji un dzīvnieciņu gadījumā - tas mēdz beigties traģiski, bet visās valsts patversmēs jau ir tāda situācija, ka vairs nav, kur tos mājdzīvniekus izmitināt!!!
Cik saprotu, šis suns tad būtu aizvests uz Valmieras patversmi... Jā, nu tad liela starpība, pēc 14 dienām suns būtu nošpricēts.. Pieļauju, ka cilvēki vienkārši vēlējās atrast mājas sunim pa tiešo, bet nu.. diemžēl sanāca kā sanāca. Vienmēr jau mūsu valstī vainīgais (un arī cietējs reizē) būs dzīvnieks. Vienmēr.

pirms 7 gadiem, 2014.04.07 15:25

Manderīns

Cerams, ka puikam atradīsies gādīgs saimnieks! Viņš to ir pelnījis!

pirms 7 gadiem, 2014.04.07 14:28

G

Tagad pret mašīnām būs respekts , bet datiem par saimnieku būtu jābūt pie vetārsta, kurš čipēja.

pirms 7 gadiem, 2014.04.07 15:18

algotais

nojūgušies jūs zl esat ar saviem dzīvnieku sosiem, toč nekā laikam nav ko rakstīt

pirms 7 gadiem, 2014.04.07 18:02

Danute

token, avīze priekš kaķiem...

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 23:08

Elīna

Nožēlojami, ka mūsu valstī ir tik maigi likumi priekš noziedziniekiem,kuri pieņem ,pieradina sev mīluļus, tad apnīk vai uzrodas kāds cits iemesls,ka gribas izmest viņu uz ielas, pēc kā,visticamāk, viņu sagaida "pote" vai bojāeja savādākā veidā!

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 14:49

redakcijai

Ievietojiet šo informāciju par palīdzības lūgumu kā jaunu rakstu - lai cilvēki pamana!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 08:30

Danute

jā, vajag vēl šo rakstu dublēt! Un ja var, ar lielākiem burtiem.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 09:44

algotam

Ja negribi,nelasi! Ir jau vēl kriminālziņu sadaļa,lasi to! Bet tāpēc, ka tavā sirdī nemājo līdzjūtība,tu nedrīksti citiem liegt būt cilvēkiem!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 10:16

G

Ir cilvēki , kas labprāt jūt līdz nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem .Viņi nevar par sevi parūpēties un ir nepieciešama palīdzība viņiem, tādēļ paldies redakcijai par šādu humānu iespēju.Pasakatoties cik reizes šis raksts ir skatīts salīdzinājumā ar kaut vai tām pašām kriminālajām ziņām-atšķirība ir milzīga.

Ceru, ka ar mūsu kopējo atbalstu izdosies atrat mazajam draugam labas mājas un atveseļoties.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 12:19

ps

steidzos un nepareizi uzrakstīju vārdu -paskatoties

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 12:22

Mīluļi